Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a babajelelésről?

Figyelt kérdés
Azoktól az anyukáktól szeretném ezt megkérdezni, akik kipróbálták. Mikor kezdtétek el csemetéteket tanítani? Bevált? Miket tanítottatok nekik és hogyan? Van ehhez internetes anyag (pl cikkek, tanácsok...)? Előre is köszi!
2010. máj. 7. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

*****


Próbáltam már néhány babajelet, de 8 hónaposomnál még nem nagyon reagál rá.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, megpróbálom.
2010. máj. 7. 14:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Van még esetleg vkinek tapasztalata?
2010. máj. 10. 10:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi pár hete tanuljuk, kíváncsi vagyok, hogy reagál rá a kisfiam.

Nálatok bevált? Használja őket?

2010. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mostanában kezdtem bevetni úgy igaziból én is. Mutogat ezerrel (rámutat pl lámpára), mondd is egy-két "szót". De még ott nem tartunk h megértesse magát jelekkel. (most 11 hónapos)
2010. szept. 3. 13:40
 6/6 Nickie válasza:
Siket anyuka vagyok, 16 hónapos kislányomat 6 hónapos kora óta jelnyelven kommunikálunk, első jele: pápá, puszi voltak. Mára több mind 100 jelet használ, szól, amikor pisilni-kakilni kell, éhes-szomjas, vagy keres valamit, vagy szól, ha valamit hall, stb... Nagy segítség nekem. Párom halló, így beszédet ő tanitja. Kb. 50 szót tud elég rendesen kimondani, de ő inkább jelnyelvet használja. :) Mindenkinek nagyon ajánlom!!!
2012. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!