Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvehetem babám első "igazi"...

Megvehetem babám első "igazi" cipőjét?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja lépeget a bútorok mellett, pár napja ha megfogom a kezét akkor is. Már meg tud állni egyedül, egyre ügyesebb, de még egyedül nem megy. Nem akarom elkapkodni, még a babakocsiból nem kéreckedett ki egyszer sem.

Ti milyen márkájút vettetek?


2010. máj. 7. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor kell cipö,ha már az utcán is önállóan jár.
2010. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem akar kijönni a kocsiból, addig nem muszáj. Én Falcont vettem, félcipőbe és most szandiba is.
2010. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Iszonyat gyorsan nő a lábuk, azért nem érdemes még neki venni, csak ha már önállóan is lépeget, na és persze kiakar a kocsiból jönni:) Kisfiam az első cipőjét 1 hónap alatt kinőtte.
2010. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Még nem kell neki cipő, majd ha önállóan jár.
2010. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi
2010. máj. 7. 21:26
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél neki valamilyen egyszerűbb lábbelit, csak azért, hogy szokja a lába, mert később bajban lehetsz emiatt.
2010. máj. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszára reagálva, fiam imádta, hogy cipő van a lábán. Élvezettel nézte, aztán elkezdett benne kotorni. Nagyon édi volt.
2010. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Nyugodtan vegyél neki cipőt, később is cipőben fog járni, hadd szokja meg a kis lába. A lábacskák ilyen pici korban valóban gyorsan nőnek, de ha már kikérezkedik a babakocsiból szerintem vehetsz neki cipőt. Mondjuk már elég jó az idő így egy bokát jól tartó szandált is vehetsz, nem kell zárt cipő. Mi szezononként vettünk nagyobb cipőt, a lába is így nőtt és cipőt is váltani kellett. Mi Siestát használunk.
2010. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szia én liliputi szandált vettem neki, még ő is csak lépeget a bútoroknál, de elég hideg a padló, és nem akarom hogy felfázzon, kettesével van a számozás, így nem növi ki olyan gyorsan, de utcára ezt nem adnám rá.
2010. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves 11:28! Pont tegnap este rendeltem egy liliputit, én is bentre, meg kocsicipőnek. A te babád lába hány cm? És mekkorát rendeltél? Mert az én kisfiam lába majdnem 11 cm, és az S méretű 11,3 cm, és félek h ha zoknit is húzok rá kicsi lesz, viszont az M méretű 12 cm fölött van, azt pedig nagynak találom még. Olyan tanácstalan voltam./vagyok.
2010. máj. 10. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!