Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy 4,5 hónapos...

Az normális, hogy 4,5 hónapos kisfiú babám nappal nem alszik, csak olyan 30 percet (kb 2*15-20percet)?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett ezt csinálja, csak most azt hallottam, hogy van olyan bébi, aki délelőtt és dlután is alszik 2-2 órát kb.
2008. okt. 10. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A lányom 4 hónapos, amikor hazahoztuk a kórházból csak evett és aludt. De mára már ő sem alszik napközben jobb esetben fél órát egy huzamban. Ha kivisszük a levegőre ott van amikor két órát is alszik. Éjjel szerencsére alszik csak enni kel még fel. Erről én is megkérdeztem a védőnőt, hogy nem e baj hogy nem alszik napközben és azt mondta, hogy nem, mert ő is minél többet szeretne nézelődni. De azt azért tanácsolta hogy délután kellene aludnia legalább két órát. Én is próbáltam besötétíteni, csend volt a lakásba. De semmi. Amíg jó idő van addig ki tudod vinni a levegőre ott talán a tied is bealszik. tymy
2008. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Babája válogatja, kinek hogy jó.

A szomszéd 8 hós kisfiú délelőtt alszik fél órát, délután kb 2 órát.

4 hós lányom eddig alig aludt valamit, 1-max 2 alkalommal fél órát. Most kezd beállni egy napirend, 4X,néha 5X alszik fél órát.

Szerintem a baba tudja, hogy mennyi alvásra van szüksége)

2008. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk is ugyan ez van,nappal 2X15-20 perc.De szerencsére az éjszakát átalussza este fél8-tol reggel 6-fél7ig.Szép babázást:Zsu.
2008. okt. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!