Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos a babám, anyatejes,...

3hónapos a babám, anyatejes, rendszeresen szedi a Laveolakot és mégse tud kakálni. A 4hónapos kortól adható gyümölcs bébiételt adhatok e neki? Úgy gondolom hátha segítene.

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Egy anyatejes babánál normális ha 1-2 naponta van székelt!!!!

Minek tömöd hashajtóval? hozzászokik, ráaádsul töbnkreteszed az emésztőrendszerté. gratual anyuka és gyerekorvois.

2010. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Segíteni fog! Nekünk is az segített. Nem kakilt csak 3 naponta és 4 hónaposan elkezdtük a gyümiket és rá 2 hétre már naponta kakilt. Volt, hogy 2x is. Azóta sincs gond. Most 5 hós múlt. Már a zöldségeket próbáljuk.
2010. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Ehhez én is csak gratulálni tudok! Egy anyatejes babának nem minden nap van széklete! Teljesen normális, ha három nap után kakil is! Tönkreteszed a hashajtóval a kicsi bélrendszerét! Talán felkereshetnéd a védőnőtöket vagy az orvosotokat, és kérdeznél előbb, ha már ilyen tájékozatlan vagy!
2010. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az anyatejes babáknál normális a ritka széklet.A fiam 5 naponta kakilt a kislányom most 2 naponta.Ha nem okoz gondot:kemény poci,fájdalom...akkor nem kell adni neki semmit.Adható de jobb későb kezdeni a hozzátáplálást.
2010. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Jó ég, ez komoly? Ki volt az az eszement, aki a hashajtót javasolta? Gratulálok, kedves anyuka, máris tönkrevágod a baba emésztőrendszerét! Ehhez még hozzátáplálod 3 hónaposan, te aztán nem bízod a véletlenre, te biztosra mész! Aztán majd nézz a gyereked szemébe, amikor később - miattad! - komoly problémái lesznek.
2010. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

20:43-as írónak.

A babám görcsöl és sír mert fáj neki.Az orvos írta fel neki mert nehezen kakilt és görcsölt.Nem magamtól találtam ki.Nem kell mindjárt az anyát hibáztatni, elégbaj ez nekem, hogy így szenved. Ha lehet inkább a mamádat szidd, hogy ilyen tuskót hozott a világra, hogy elítéled a másikat!!!

2010. máj. 8. 20:56
 7/18 anonim ***** válasza:

Ohhh mik vannak!

Kedves 2. válaszoló, hát persze, ha nektek használt, akkor természetesen neki is fog. Hm.......


Kedves kérdező, háziorvos? Védőnő?

(a letolást meg már csak gondolom.....)

2010. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20:58-as vagyok. Akkor belefoglalhattad volna, hogy orvos tanácsára, s így nem értek volna támadások.......
2010. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem,próbáld meg masszírozni a pocakját+tornáztatni (lábacsák fehúz és le-felhúz és le...)Nálunk bevált,egy próbát megér.Gyakran torna közben csinálta össze magát :).
2010. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de akkor írtad volna ki, hogy nem saját magadtól adod neki, mert ez recept nélkül is kapható szer pl! Lehet a szelek nem tudnak távozni, attól is görcsölhet a pocija! Arra is van valami szer úgy tudom! Nem feltétlenül kakiltatni kell a kicsit. Szerintem. Próbáld tornáztatni a kis lábát és sok-sok simi a hasijára. Mielőbbi jobbulást!!


"akit tuskónak nevelt a mamája.."

2010. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!