Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Torta receptekre lenne szükség...

Torta receptekre lenne szükségem, lányom 1 éves születésnapjára?

Figyelt kérdés
Láttam sok tortás kérdés van, de legtöbben csak annyit írtak, hogy joghurtosat, vagy gesztenyéset csinálnak. Én recepteket szeretnék tőletek kérni. Ha van rá mód, tej és tojásmentes recepteket.
2010. máj. 11. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne :)

Mikor lesz a szülinapja? Az én kislányomnak május 19-én :D

2010. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

amit én csináltam abban natúr joghurt, kevés méz, zselatin, gyümölcs és babakeksz volt.

feltettem melegedni a jokit, bele a kis mézet, kis cukrot, a zselatint megcsináltam. összeöntöttem őket, összekevertem, joghurt torta formába tettem, beleraktam a gyümölcsöket, megtűzteltem babkeksszel, rá a tető és mehet a hűtőbe.

2010. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
remélem nem hagytam ki semmi alapanyagot:))) elég rég volt, a napokban a következőt sütöm, az túrórudi torta lesz már:)
2010. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Krémet tudsz csinálni hullala nevű növényi tejszínből, ez nagyon finom, és ízesítheted csokisra, vaníliásra, vagy gyümölcsösre is. A lányomnak piskótát simát csináltam, mert nem eszik sokat, csak a krémből, így az mindegy volt.

Én csoki és vaníliakrémet tettem bele, a hullalába natűr ét kakaóport tettem, amikor már kezdett keményedni a hab, és úgy vertem fel tovább, a vaníliásba csak pár csepp aromát tettem. A növényi tejszínek nagyon édesek, ha ilyet fogsz használni ne cukrozd.

2010. máj. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy mézet sem lehet még ilyenkor adni.
2010. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 évesen már lehet mézet adni...
2010. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az én lányomnak 24-én lesz a szülinapja.
2010. máj. 12. 14:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok recepteket is, elsősorban túrós-gyümölcsösre lennék kíváncsi
2010. máj. 18. 16:11
 9/9 anonim ***** válasza:
szia!az én lányomnak 28.-án lesz az 1.szülinapja!én csinálok egy túrós tejszínes krémet amibe barackbefőtet összevágok és mielőtt megtöltöm a piskótát megkenem egy kis lekvárral,az egészet meg bevonom marcipánnal!ennek nincs neve én találtam ki.
2010. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!