Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik? 10 hetes a...

Mi történik? 10 hetes a kisfiam, ma egésznap nagyon nyügős, összevissza eszik! 3 napja a baba kocsiban is sir! Nem lázas, igaz hétfőn kapott 2 szurit is, de annak a hatása lenne? Vagy én csinálok rosszul valamit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 17:04
 1/4 A kérdező kommentje:
ha elaludt sirva ébredt!már kétségbe vagyok esve,most megint evett és most jó a kedve!
2010. máj. 12. 17:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem az időjárás miatt nyűgösebb...az én kisfiam is megérzi ezt az időt!!ilyenkor sírósabb,nyűgösebb,semmi sem jó,éjszaka is többször felébred.De nem is csodálom,hisz minket is kikészít ez az ősziesnek látszó időjárás!
2010. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok..a szurik miatt is lehet nyűgösebb!Ne aggódj,hamarosan újra a régi lesz a kisfiad!
2010. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minket teljesen megkavart a 2. hós oltás, azóta sokkal kevesebbet eszik, nekem a tejem ennek köszönhetően elapadt. Elküldött a doki vérvételre is minket, hogy biztos vérszegény, hát az is, de melyik baba nem ebben a korban. Én 100%-ra mondom, hogy az oltás kavart be, most kaptuk a következőt, csúszott 1 hetet, már kezdett jobban enni, most megint nem eszik, van hogy 40-50g-t!!! és 3,5 hós. Max annyit eszik, mint a súlya 1-es szorzóval, szóval kb. 600g-t. Már nagyon várom a következő oltást, ugye az lesz az utolsó így kiskorában, ha jól néztem, aztán csak 15 hósan lesz. Talán végre helyre tudna rázódni az Életkém. ÉS a sírás is ezzel jár! Nálunk most elég nagy a nyűglődés, most kapta meg a 3 hósat pár napja.
2010. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!