Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekülés az "anyósülésre"...

A gyerekülés az "anyósülésre" is szabad rakni v. csak hátra?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 21:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
ha van légzsák elől, akkor nem szabad előre rakni a gyerekülést, hordozót, úgy tudom
2010. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem csak akkor, ha menetiránynak háttal van a gyerekülés és a légzsák kikapcsolható
2010. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Bizony nem, sőt a hordozót csak háttal szabad hátra is bekötni.
2010. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A hordozót tudom, hogy csak háttal lehet, de a rendes, biztonsági övvel ellátott gyerekülést is? Azt nem nagyon tudnám háttal betenni, mivel az autó biztonsági öve rögzíti ugye az ülés háttámlájához.
2010. máj. 12. 21:51
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Lehet tenni az anyos ülésre,ha nincs légzsák vagy kikapcsolható.
2010. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

nem lehet!!

Első ülésre csak akkor rögzíthetjük az autósülést - minden esetben a menetiránnyal ellentétes irányban-, ha az üléshez nincs felszerelt légzsák, vagy a légzsák működésbe lépését előzetesen megakadályozták (kikapcsolták). Nem szállítható az első ülésen harmadik életévét betöltött, 150 cm-nél alacsonyabb testmagasságú gyerek, még gyerekülésben sem.

3 év feletti, de 135 cm alatti gyermeket kötelező a hátsó ülésen, gyerekülésben szállítani, kivéve, ha ez a gyári kialakítás miatt nem szerelhető be - például nincs a hátsó üléshez tartozó biztonsági öv.

2010. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

utolsó


Ez mikori KRESZben van benne?

Én úgy tudom, első ülésen is csak a légzsák a lényeg, nem a kor, magasság.


2 gyerekes

2010. máj. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, a recaro oldalán van.
2010. máj. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Mi most cseréljük le a hordozót, a nézelődős fázisban vagyunk, a Brendonban azt mondták h nem szabad.
2010. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Akkor én arra lennék kiváncsi, hogy ahol 2 gyerek van, pl. egy 2év körüli és egy pár hónapos, ott ki hol ül?


Mert ugye ha mindkét gyerek hátul, akkor előről nem látni a picit, aki háttal utazik, a nagyobbra meg nem lehet még rábízni a kicsi felügyeletét...

2010. máj. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!