Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a jobb? A kenguru vagy a...

Mi a jobb? A kenguru vagy a kangu (kenguru és a hordozókendő párosítása) v. a hordozókendő egy 6 hetes kisbabának?

Figyelt kérdés

Mi a jobb? A kenguru vagy a kangu(kenguru és a hordozókendő párosítása) v. a hordozókendő egy 6 hetes kisbabának? Olyan tapasztalatok is érdekelnének amit orvos ajánlott nektek.

Köszi,


2008. okt. 13. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kengurut egyáltalán nem ajánlotta a gyerekorvos a baba 3 hónapos koráig. Ő a "rendes" hordozókendőt javasolta, amiben fektetve is lehet vinni a babát, ill. azt a kengurut, ami szintén átalakítható fektethetővé (a neve nem jut eszembe, de biztosan tudja valaki).
2008. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

jessz, hat hetes babat eszedbe ne jusson kenguruba tenni! harom honapos kortol javasoljak (legalabbis onnantol mikortol kepes ulni)


en is ezen parazok, hogy milyen hordozoja legyen, sajnos en félek ettol a csomozható kendő dologtol, es meg mindig tanacstalan vagyok!

2008. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk bevált a kendő és szerintem megkötni sem rázós. Az elején én is féltem, de a férjem bátor volt:-))

Már én is fel merem kötni, akkor is, ha egyedül vagyok.

Az én babám 5 hetes lesz, és elég hasfájós, néha itthon is ebben teszem magamra. Van, hogy csak így tud aludni.

Szóval, nálam + a tapasztalat.

2008. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem nem tenném a picit kenguruba én sem 3 honapos koráig, ezért gondolkodom a hordozókendőn :)
2008. okt. 13. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Csak hordozókendőbe tudod tenni a picit.

3 hónapos kortól kenguru

2008. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!