Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyógytornászt ajánlanát...

Milyen gyógytornászt ajánlanátok nekem Debrecenben vagy a környékén?

Figyelt kérdés

Kislányom 8 hónapos nem akar mászni, csak ül és feláll, s oldalazva sétál. A doktornő beutalót adott a szakrendelésre, de csak 1 hónap múlva lesz időpont, addira az én lányom elindul.

szeretném ha még előtte megtanulna mászni.

Egy megbízható rendes gyógytornászra lenne szükségem.

Aki tud segítsen, előre is köszönöm szépen.


2010. máj. 13. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, én sajnos nem tudok válaszolni a kérdésedre, de a válaszok engem is érdekelnének. Az én lányom 6 hós, és mi is kaptunk beutalót azIbolya utcai Rehab. Intézetbe, mert nem forog hasáról a hátára, hanem "csak" kúszik hátra és négykézlábra áll. Ti is az Ibolya utcára lettetek beutalva?
2010. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi jártunk Debrecenben Dévényes tornászhoz, aki nagyon jó volt, csak ajánlani tudom. Ha érdekel benneteket az elérhetősége írjatok privit.
2010. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ŰIgen mi is oda
2010. máj. 13. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi járunk az Ibolya utcára és az nagyon jó.Szerintem ha oda elmentek,akkor nem kell külön gyógytornász,mert azokat a gyakorlatokat neked is kell otthon napjában többszörm is csináltatni a kicsivel.Mi is félévesen kerültünk oda,mert még nem fordult meg egyszer sem.Most 9 hónapos,lassan a mászást gyakorolja és rettentő sokat fejlődött.
2010. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sziasztok!Én gyógytornász végzős hallgató vagyok.Valóban nagyon rendesek az Ibolya utcai gyermek rehabilitáción!-nekünk hallgatóknak ott (is) volt gyakorlat.Csak a gyerkőcök futószalagon mennek és kevés idő jut egy-egy babára.Ha valakinek kérdése van szívesen válaszolok! itt vagy privátban ; ezacimem007@citromail.hu
2010. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!