Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koponya MR vizsgálatot végezte...

Koponya MR vizsgálatot végeztek már a babátokon? Hogyan zajlik? Mit kerestek és mi lett az eredménye?

Figyelt kérdés
A kislányom nem érdeklődik igazán a tárgyak után, hypotón és kényszermozgásokat végez. Ezért kért a neurológusunk koponya MR-t. Mit keresnek vajon, agyi bénulást, ilyesmit?
2010. máj. 13. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
3at is!Oxigénhiányosan született a kisfiam,emiatt néztek nála mindenféle agyi dolgot (lett-e agyvérzése,az ox.hiány mértékét ebből állapítják meg stb.).Szerencsére minden rendben van vele,már 1 éves nagyfiú,és tökéletesen "működik".:-)
2010. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt elfelejetettem írni,hogy hogyan zajlik.Pontosan nem tudom,csak,hogy altatásban csinálták neki,de ő akkor még csak pár napos volt.
2010. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyi idős a kislányod?

Én ma kezdtem aggódni, mert az 5 hós kisfiam nem nagyon nyúl a tárgyak felé. Meg megfogja,ha a kezébe adom, de nem nyúl feléjük. Dokinénink nem mondta, hogy hypotón, de a fejét állítólag nem tartja úgy, ahogy kéne... Legalábbis a rendelőben nem tartotta annyira, mert fáradt volt.

De ő elég nagy baba, 5 hósan 8kiló és 80 centi.


Nálatok mit takar az, hogy nem érdeklődik a tárgyak iránt? Mennyire hípotón, melyik testrészre jellemző? Kényszermozgások miben mutatkoznak? Mikor?


Kérlek írj nekem!!!

2010. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!