Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtátok, hogy így nem ajánlot...

Tudtátok, hogy így nem ajánlott hordozni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 14. 23:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%

Ez itta reklám, hogy vegyél kendőt?

Mind a két gyerekem volt kenguruban, nem lett egyik bajuk sem, amit leírtak.

Amikor akicsi 4-5 hónapos volt, az apjával minig mentek bolba, kifele nézett, minden érdekelte.

10 hónaposan nőtte ki a kengurut, most már hátihordozónk van (pár hónap múlva kiderül az sem jó?)

Komolyan nem értem, mostanában mintha a kenguru valami kínzóeszköz lenne, úgy állítják be, ez már túlzás.

2010. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Hát szerintem evidens hogy ez a kengurú nem alkalmas a kifele hordozásra, mert nem úgy van kialakitva, bár az sem mindegy hogy mennyi idő a gyermek mert egy idő után már nem probléma a testhelyzet sem, meg aztán az sem mindegy hogy mennyi ideig van ebben a hordozóban mert a közértig lemenni igy semmi baja nem lesz. De ez a kendő a halálom amit utána irnak, egyszerűen undoritó. Vmelyik nap a játszótéren láttam egy nőt, aki letette a gyerekét a földre, és ott szenvedett a kötözgetéssel a gyerek a földön, kötözgette rá ide oda a kendőt, aztán a hátára dobta. Borzalmas szerintem!
2010. máj. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem a reklám helye.

Jószándékkal írtam azoknak, akiknek a tudatáig eljut az információ...

Egyébként nincs kendőm.

2010. máj. 14. 23:43
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

első

A kendőkben szegény gyrekek bel vannak nyomorítva, semmivel sincsenek egészségesebb testhelyzetben, mint a kenguruban.

A csúcs amit eddig láttam, nő hátán a gyerek kendőben, és biciklizik a Róbert Károly körúton. Igazi hülye.

2010. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Nekem volt kendőm és kengurum is, de egyiket se használtuk soha. Illetve a kenguruval egyszer elmentünk a boltba meg vissza, és ennyi. Nekem (mint cipelő szülőnek) baromi kényelmetlen viselet volt, a gyerek aludt :)
2010. máj. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
Tényleg máshogy áll annak a gyereknek a lába aki kenguruban van, mit annak aki a szakállas hapsi oldalára van kötve? Szerintem nem.
2010. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is volt kengurum. A lényeg: ne feszüljön meg benne ívben a baba háta, hanem lazán, egyenes, de nem merev tartásban legyen.

Persze ő imádta és csakis kifelé... Ki kíváncsi anyára fél évesen, amikor ott az egész világ:-))

Én mindig tartottam a kis popsiját, valahogy így jobb volt mindkettőnknek.

2010. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Tényleg máshogy áll annak a gyereknek a lába aki kenguruban van, mit annak aki a szakállas hapsi oldalára van kötve? Szerintem nem.

Igazad van, ugyanezt akartam irni, a szakallas foszerre kötözött gyereknek hol van bekatartasban a laba, merts zerintem a terde nem a sajt köldökenel van, de bocs ha rosszul latom en is.

Ez egy ujabb hülyeseg. nekem kengurum volt 2, az egyik alkalmas volt a kifele hordozasra, a masik, leven merevitett volt a hata. Amelyikben tudtam kifele forditva cipelni az teljesen jo volt. mivel eleg szeles volt az ülö resze siman bekatartas szerü helyzetben volt a laba es nem nyomodott sem a kukija sem a hereje, es nem feszes egyenes tartasban volt, söt ha befaradt, akkor siman tudott aludni is, csak akkor az elejet kicsit felhajtottam, hogy oda tudjon dölni.

A masik eszrevetelem az okos cikkhez, ha az anyuka a hatan cipeli a babat, akkor latja, hogy mi a baja? Es ha teszem azt megcsipi egy darazs? Akkor hogy tudja rögtön levenni onnan? Vagy csak megvigasztalni ha sir? Ezen kivül ugy erzekeltem a cikkböl, hogy siman hülyenek nez minden gyereket, mert nem tudom ti hogy vagytok vele, de a kisfiam aztan rögtön szova teszi,ha valami kenyelmetlen neki es nem pedig türi mosolyogva csendesen.

2010. máj. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
bocs uccso vok, kimaradt a nem... a masik leven merevitett volt a hata nem volt alkalmas.
2010. máj. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Sziasztok, Én babybjörnnel kezdtem, de nem szerettem. A babám nem szenvedett, kényelmes volt neki, de nekem nem. Hiába állítgattam a háti részt, állatira fájt a hátam már fél óra hordozás után. Ráadásul folyton rugdostam a lábammal minden lépésnél a gyerkőcöt. Most olyasmi hordozót használok, mint a szakállas fickó. Tényleg békatartásban van a lába. Mindkettőnknek kényelmesebb. Nekem nem fáj a hátam (nem azt mondom órákra biztos ez sem a legkényelmesebb, arra meitait használok) a babám állandóan kilát előre-hátra, ahova a fejét fordítja és aludni is tud, ha elfárad, rádől a mellkasomra. Szó mi szó, örülök, hogy cseréltem.
2010. máj. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!