Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig belázasodnak a babák a...

Mindig belázasodnak a babák a 2 hónapos kötelező oltás után? Milyen lázcsillapítót lehet neki adni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi 1 hete kaptuk meg a 2hós oltást, nem lázasodott be tőle a babám. Egyébként a doktornő a Mexalen kúpot javasolta, recept nélkül lehet a gyógyszertárban kapni. Remélem tudtam segiteni.
2008. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk szerencsénk volt nem lett lázas a Panadol baby szirupot adhatod, én nem vagyok híve a kúpnak.

20 hetes Kislány anyukája

2008. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 2 hónapos után semmi baja, a 3 hós után pedig kórház olyan magas és csillapíthatatlan volta láza. Nálam a noramidazophen a nyerő.
2008. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia mi sem lázasodtunk be tőle,csak kisebb hőemelkedés volt.Panadol baby szirupot lehet neki,de csak ha 38 felett lessz a láz.Ha még szoptatsz akkor az anyatejnek van lázcsilapitó hatása is,és ha töbször rárakod cicire akkor felesleges a panadol is.
2008. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos tápszeresek vagyunk. :(
2008. okt. 15. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk csak hőemelkedésünk volt és a doktornőnk írta fel receptre "Aminophenazoni gta 0,05"de én csak feles kúpot szoktam mondani.3x1-et lehet neki adni 1 nap.Hőemelkedésre adtam neki éjszakára, mert megnyugszik és nem lesz tőle semmi baja a picurnak.Ha nagyon magas a láza aakor hűtőfürdőt ha az sem segít akkor sajnos irány a kórház :(.

[link] Remélem ez a link segít :)

Lázmentes boldog babázást.

4 hónapos kislány anyukája

2008. okt. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Az én kisfiam sem lázasodott be, se a 2, se a 3 hónapos oltások után.
2008. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!