Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székesfehérvári anyukák!...

Székesfehérvári anyukák! Ebben a szutyok időben el merjünk indulni babakocsival? Voltatok ma már kint? Milyen erős a szél?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sehová sem mennék ilyen időben, reggel majdnem elrepült a fejem munkába menet. Most épp nem látom mi a helyzet odakint, de babócával én nem mennék ki!
2010. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia! ne indulj babaával semerre, feldönt benneteket a szél

a babád is megijedne. az imént mondta a 80 éves anyukám, hogy még nem ért meg ilyen förtelmes időt májusban.

üdv,-fehérvári nagyi -

2010. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne, menj ki sétálni a kicsiddel!

2010. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fehéváriak vagyunk, a kisfiam alig bírt beülni a kocsiba oviba menet akkora szél van...így én a 8 hónaposomat tuti nem viszem ki!

Egyébként meg én is beteg vagyok, és majd szétesik a fejem ettől az őrült széltől..

Ez ellen sehogy se tudnám megvédeni a babát séta közben (ha csendesen szemerkélne az eső, még mindig inkább kivinném, mert esővédőm az van de szélvédőm az nincs:))

Szia!!

2010. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is fehérvári vagyok, én sem viszem ki a picit (11.hetes)

Kicsit kiállunk majd az erkélyre, vagy rányitom az ablakot (persze felöltöztetve), hogy azért érje friss levegő, de sétálni nem megyünk.

2010. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ablakból nézve néha rosszabnak tűnik, mint a valóság, de ezek szerint a mai helyzet tényleg komoly.

Orvoshoz kell mennünk, de akkor rááldozunk egy taxira... Ha kihívnánk a dokit, lehet h csak este hatra érne ide, meg a gyógyszereket is ki kell váltani. :-(

2010. máj. 17. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!