Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyik az orra, megy a hasa,...

Folyik az orra, megy a hasa, tüsszög! Ti hogy segítitek ilyenkor a Babátokat?

Figyelt kérdés

Hívtam az orvost,mondta amíg nincs láza addig nem adunk gyógyszit!Igaza van,mert amúgy fogzunk!

Azt mondta normaflore,orrcsepp meg nyilván szívom az orrát!

Ti mit tesztek még?Vagy hogy szoktátok ilyenkor?

5,5 hós


2010. máj. 17. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Cebion, sok folyadék.

15 hónapos lányom is beteg, tegnap hasmenése volt, folyt az orra, az éjjel belázasodott, és mára nem lát a náthától szegény.

Voltunk dokinál, de a lázcsillapításon, C-vitaminon, sok folyadékon kívül mást nem tudott mondani.


Ja, és az orrcsepp...

Kitartás, én is most gyógyulok, pár nap alatt végigment rajtam ez a nyavalya. Sajna a gyerkőcöt nem tudtam megvédeni...

2010. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Múlt héten én is taknyos voltam vagy két napig,neki meg 2 hete 4 fogy annyira duzzadt,hogy el sem hiszem hogy még ne m jöttek ki!Biztos azért ilyen gyengus!Amúgy még csak szopik,azért mondta a doki,hogy nem kell gyógyszi,ha nincs magas láza!

2010. máj. 17. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!