Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor lehet/ajánlott...

Hányszor lehet/ajánlott használni a porszívós orrszívót egy 6 hónapos babán? Okozhatok vele kárt? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
2007. nov. 22. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kárt nem teszel vele.

Elméletileg ahányszor felgyűlik a váladék az orrába, annyiszor szívd le. Jó alaposan, addig amíg jön belőle fikusz.

Nem tudom hogy tűri, jó ha ketten (két felnőtt) vagytok először, mert lehet, hogy nagyon tiltakozni fog. Akkor egyikőtöknak le kell fognia a kezét meg a lábát.

Ha a porszívó zaja nem zavarja egyébként, akkor csak a szívóka csövével ismertesd meg először, érintsd az orrához, mintha szívnád. Aztán külön kapcsold be a porszívót, hagy szokja a hangját egy kicsit. Majd amikor mind a kettő megvolt külön-külön, akkor illeszd össze az orrszívót a porszívóval és így szívd le a nóziját.


Nálunk bevált ez a módszer és egyáltalán nem kapálózik a kislányom.

Egyébként nem fáj.

Sok sikert.

2007. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

én kisfiam nem szereti de muszáj,kárt nem okozol söt elenkezöleg ha nem csinálod lehet akkár arcüreggyuladása.

én ugy oldom meg hogy lefektetem a fiam és a melkasa felé térdelek és igy lehogom a térdemmel a kétt kezét a fejét meg az egyik kezembe tartom.nem fáj neki csak az idegesiti hogy levan fogva,adig kiabál de utánna vigyorog(sajnos segitségem nincs)8hónapos fiúcska anyukája

2007. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!