Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sophie zsiráf rágóka bevált?...

Sophie zsiráf rágóka bevált? Szerették a gyerekek? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Elég drága a rágóka, de természetes anyagból van a leírás szerint. Bár eltántorít, hogy találtam képeket miszerint penészedik a belseje. De állítólag ezt a kis zsiráfot szeretik a gyerekek rágcsálni.

HOgy lehet tiszítani? Gondolom a chicco fertőtlenítő folyadék felejtős neki nem?

TApasztalatok érdekelnének.


2017. júl. 6. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó kis rágóka, de szerintem nem éri meg az árát. Mondjuk az én gyerekeim nem voltak nagy rágókásak. Ajánlom viszont a sípolós gombákat tőlük.
2017. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sosem vennék, pont a penész miatt.
2017. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is néztem, én végülis rágcsaláncot vettem, az is olyasmi anyag, nagyobb is, mutatós is
2017. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is nem rágóka, csak egy sima sípolós üreges gumiállat. Szerintem abszolút nem éri meg. Ennyi pénzért már lehetne tömör gumiból is, hogy tényleg rágódhasson rajta a gyerek.
2021. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!