Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám, ma 12 hetes akkor...

Bogoc kérdése:

Ha a babám, ma 12 hetes akkor már 3 hónaposnak számít? Kaphat gyenge pürés ételeket? Persze minimálisan.

Figyelt kérdés
Láttam az interneten hogy a 12 hetes babát 2hónaposnak veszik...nemértem miért ezért KÉRDEZEk.
2017. aug. 2. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Majd később. 5-6 hónaposan.


12 hetesen 3 hónapos. A 4. hét után már a születése dátuma alapján számolják hogy hány hónapos.

2017. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
3 hónaposan??? Nem, nem kaphat, nem elég érett még az emésztőrendszere. Legkorábban 4 hónaposan, de igazából az új ajánlások szerint már a tápszeres babákat is csak 6 hónaptól javasolják hozzátáplálni, ugyanúgy, mint az anyatejeseket.
2017. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Van olyan bébiétel, amire az van írva, hogy 4 hónapos kortól lehet adni (gyümölcsös ételek), de a hat hónapot érdemes kivárni, ha van elég teje az anyukának. Addig csak szopiztatás, lehetőleg. Utána is csak lassan, óvatosan bevezetni mert még éretelen az emésztőrendszerük.
2017. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

3 hónaposan még semmilyen hozzátáplált dolog nem javasolt, majd csak 4 hónapos kortól. Tehát a te babádnak még az anyatejen, vagy tápszeren kívül semmit nem kell kapnia evés szempontjából.

Amúgy ha egy baba mondjuk május 5-én született, akkor ő augusztus 5-én lesz 3 hónapos. Nem heteket kell nézni, ugyanis 1 hónap nem 4 hétből áll.

2017. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Miért lettünk lepontozva vajon? :-DDDD
2017. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Meg varj 3 honapot, es akkor nem teszed egy eletre tonkre az emesztorendszeret ...
2017. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
4 honaposan kezdunk vele gyumolcsleveket kostoltatni. Hamarabb nem es tenyleg csak gyumolcsleveket.
2017. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 hónaposan bőven ráérsz, akár anyatejes, akár tápszeres. De most még eszedbe ne jusson, csak ártasz vele!
2017. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Heteske, hat hos korig ha lehet KIZÁROLAG anyatej és semmi más.
2017. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!