Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet tízóraira, vagy...

Tejpépet tízóraira, vagy uszonnára szoktátok adni? Mindig kevertek hozzá gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Én tízóraira szoktam, gyümölcsöt is keverek hozzá.Uzsonnára joghurtot, gyümölcsöt kekszel szoktam.
2010. máj. 26. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tízóraira adom a gyümit kekszel, vagy joghurtot gyümivel, mert ha tejpépet adnék, akkor nem lenne ebéd (már próbáltuk). Így uzsira kapja, és 95%ban teszek hozzá valamilyen gyümit.
2010. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.Ő reggel még csak szopizik, és úgy gondolom hogy ebédik kevés neki a tej, meg ha csak gyümit kapna, vagy joghurtot.Amúgy meg a védőnőm mondta hogy minden gyümölcshöz adjak tejpépet, mert nem sokat hízott az utóbbi hónapban.De én napi egyszer adok csak tejpépet neki, délután már nem.9 hónapos
2010. máj. 26. 19:54
 3/6 mendy1025 ***** válasza:
Tízóraira és estére is kap tejpépet,tízóraihoz még krémtúró,vagy joghurt is lecsúszik:)))
2010. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mendy1025 ***** válasza:
Ja,és nem keverek hozzá gyümit,mert gyümiset veszek neki:)
2010. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uzsonnára adom neki a tejpépet. Nem keverek hozzá semmiz,mert ízesített. Tízóraira csak gyümölcsöt eszik.
2010. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Uzsonnára adom,vaníliás ízű és semmit sem teszek hozzá. A tízórai mindíg gyümölcs.
2010. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!