Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altassam 8 hónapos...

Miben altassam 8 hónapos kisfiam éjszaka? A szobába 24-25 fok van.

Figyelt kérdés
Mos atléta kombi és rugi van rajta.Szerintem melege van,de én félek,hogy megfázik ha kevessebbet adok rá.
2008. okt. 21. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet lejjebb venni a fűtést? Az is megoldás lehetne.


Vagy jó vékony pamut rugit adj rá a bodyra.

2008. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanennyi a hőmérséklet, pamut rövidujjú body és pamut rugi fölötte. Még nem szólt hogy melege lenne, de ha érzed hogy izzad éjjel, akkor elég a rugi magában is szerintem.
2008. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én 3hónapos babám egy hosszú újjú badyban alszik meg a takaróval van betakarva amit nem tud lerúgni. Modjuk az én lányom nem szereti ha melege van, egyből kiütéses lesz.
2008. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Te miben alszol ebben a 24-25 fok melegben, ha ebben lehet aludni?! A babara is annyi reteget adjal mint amennyiben te is jol erzed magadat. De ez a homerseklet az alvashoz szerintem nagyon sok. Vedd lejjebb a futest, aztan adjal ra pizsit es takard be, ha van zsakja dugd bele. Te tudsz izzadva jol aludni? En nem.

Jo ejszakat!

2008. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hüledeznétek ha látnátok az én kislányom miben alszik.Bady,rugi,angolpólya,és jól betakarva, 21 fokban és így érzi jól magát.Ha valamit lehagyok fázik,keze jéghideg lesz.Minden baba mást szeret.Ha te úgy látod melege van,takard be vékonyabban,vagy tedd vékony hálózsákba rugi nélkül,érezni fogod ha fázik.
2008. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat.A 4-dik válaszolónak szeretnék irni egy pár szót.:Képzeld én tudok aludni ebben a melegben,sőtt még be is takarózok.Nem minden ember egyforma.Legközelebb inkább nem kérek a segítségedböl.Nagyon kedves vagy!Ja,Köszi jó éjszakánk volt.
2008. okt. 22. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!