Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap megyünk először babaúsz...

Holnap megyünk először babaúszásra. Mit érdemes ilyenkor vinni, mi az amire a legtöbb szülő nem gondol?

Figyelt kérdés
kell úszóruha a gyereknek, vagy elég "csak" az úszópelus (+kapunk valami gumibugyi szerűséget is)?
2010. máj. 28. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Úszópelenka elég. Ha gondolod Tescoba most 500ft-ért árulnak gumibugyit a tetejére, de nem kell. Nagy méretű meleg fürdő lepedő. Minden ami kell a babának + a végére egy kis sapka, hogy meg ne fázzon. A játékokat adják. És természetesen magadnak is kell az úszócucc, papucs, kogy a kövön el ne csússz. Jó szórakozást!
2010. máj. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az első alkalomkor meg kell venni az uszodában az gumibugyi szerűséget, ami igazából mosható pelenka is (vagy valami ilyesmi).
2010. máj. 28. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, még annyi, h én vittem testápolót. Babám bőre kicsit érzékeny, így úszás után lezuhanyoztunk, és bekentem vele. Ezen kívül elég éhes és szomjas volt utána. Ha szoptatod, akkor minden kéznél van ;) De ha nem, érdemes erre is felkészülni.
2010. máj. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült? Vittetek mindent?
2010. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szia!

minden rendben volt, nagyon élvezte az úszást, bár még csak ismerkedtünk a vízzel. Nem hagytam itthon semmit, egész jól összekészítettem a motyókat :-)

köszönöm a válaszokat, további szép napot.

2010. máj. 31. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!