Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok mi történik Angliában...

Lányok mi történik Angliában a legelső terhességi vizsgálatkor? Sokan mondanak sok mindent . én holnap megyek a kórházba az lesz az eső vizsgálat és nem tudom mire számítsak. Köszike mindenkinek és szép napot.

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 16:25
 1/1 Nikcsi ***** válasza:

Szia!


Ket gyereket szultem itt nemreg. Nem tudom hany hetes vagy de a legelso vizsgalaton joreszt csak elbeszelgetes van, kikerdeznek mindenrol. Kapsz egy rakas tajekoztato fuzetet, megkapod a kiskonyved (ami itt eleg nagy), vernyomas, suly stb. Ott kapsz idopontot a 12 hetes ultrahangra, meg vervetelre is. Nekem a 2. babanal mar az elso talin vettek vert. Nagyjabol ennyire emlekszem pedig nemreg volt :)

2010. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!