Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet gond abból...

Szerintetek lehet gond abból a későbbiekben, hogy egy babával nem lehet kukucsost játszani? Bújócskázni szeret, de a kukucsra nem reagál.

Figyelt kérdés

2017. okt. 19. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Probáld másképp a kukucsot.
2017. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Millió féléképp próbáltam. Pléddel, textilpelussal semmi, először csak nézett, de semmi mosoly. Most meg egyből leveszi és elmegy. Talán ha a talpaival takarom el a szemem, elereszt egy halvány mosolyt. Már 13 hónapos.
2017. okt. 19. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát fura. Szemkontaktust tart? Nevet? Nevére odafigyel? Játékokkal hogy játszik? Ha megkéred hogy valamit adjon oda hogy reagál?
2017. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szemkontaktusa gyenge, de javul. Depressziós voltam, addig nem is nagyon nézett rám. Mindent odaad, felismer, nem buta, az látszik rajta. Játszani csak akkor játszik, ha odaülök mellé. Érti is. Nevet sokat. Labdadobàlásba nem tudom egyedül bevonni. Védőnőnek, gyerekorvosnak többször jeleztem, de hülyének néznek. Azt mondták ne tegyem tönkre a gyerekkorát.
2017. okt. 19. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond akkor, te jobban vagy?
2017. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jobban. Azóta ő is teljesen más. Mintha kicserélték volna a sírós babám. Bár az ölelgetésèrt most sincs oda :) de én sem vagyok egy bújós fajta, betudom ilyennek a természetét.
2017. okt. 19. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószìnű érzi rajtad, hogy nem vagy jól. Nekem 12 hós a babám. Elég közel voltam a szülés utáni depresszióhoz én is. Teljesen más amióta jó kedvű vagyok én is. Hajrá!
2017. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem mi hogy alakult veletek azota? Koszonom, ha valaszolsz
2023. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!