Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-7 hós babátok kb mennyi...

6-7 hós babátok kb mennyi folyadékot (víz, tea, gyümilé? ) iszik naponta?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon keveset és idegesít is. Tegnap kb 50 ml vizet ivott egész nap, pedig már nem szopizik.

7 hónapos

2010. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8,5 hos,két hete minden nap megiszik 150 ml teát,elotte o sem nagyon ivott,aztán teát váltottam.
2010. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hónaposan még egyáltalán nem fogadott el semmi + folyadékot, csak szopizott. Hiába kínáltam neki a vizet a szilárd étel után, nem fogadta el... 7 hónaposan jó, ha 50 milit megivott naponta... igaz, akkor is gőzerővel szopizott akár napi 7-8x is.
2010. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

9 hónapos, 3x "étkezik" naponta, olyankor mindig megkínálom vízzel, de szerintem 50-60-nál több egy nap nem megy le...

De nem is baj, mert szopizik. Sokszor sokat. Nem tudom, mert nem mérem.

Viszont azt figyeltem meg, hogy minél többet eszik, és minél kevésbé pépeset (pl. kölesgolyó vagy kenyérbél), annál több vizet kér. Szóval szerintem ha főként pépeset eszik, akkor nem olyan nagy baj, ha kevesebbet iszik, mert hát minden pépes dolog (gyümölcs, pépek stb.) tartalmaznak vizet/folyadékot.

2010. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 6 hós a kisfiam, és kb 2 hete iszogat, és van, hogy elfogy 70-80ml víz. + a gyümi, mert abban is van folyadék, +a tápszer, mert annak is a 20%-a folyadék.
2010. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most hogy melegek voltak, rászokott a lányom (8 hónapos) hogy 200-300ml teát vagy frissen facsart almalét iszik. Vizet nem issza, hiába kínálom. Előtte max 50-60ml-ket ivott.
2010. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem 6,5 hós a kisfiam, a meleg napok óta iszik rendesen. kb 150-170ml víz, vagy gyerek tea, + gyümi, + a tápszer.
2010. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!