Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól számít egy kisbaba...

Mikortól számít egy kisbaba túlsúlyosnak? Egyáltalán lehet-e szoptatott kisbabákat túletetni, vagy annyit esznek amennyire szükségük van?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szoptatott babákat nem lehet túletetni. Úgyis annyit eszik, amennyire szüksége van. Fogyókúráztatni meg úgysem tudod.

Egyáltalán miért aggódsz emiatt? Megkérdezhetem, hogy hány cm és kiló a babád?

2008. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem se lehet túletetni a szoptatott babákat. Az én kislányom 3300 g-mal és 53 cm-rel született és most 3 hónaposan 7 kg és 63 cm. De se a gyerekorvos, se a védőnő nem mondta, hogy kövér lenne.

Üdv

2008. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Két hónapos, 62cm és hat és fél kiló. Kisfiú. Nem látszik kövérnek, illetve egészséges kis hurkái vannak. Csak kivancsiságból kérdeztem, köszönöm a válaszod.
2008. okt. 24. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan megnéztem a Babaszoba.hu kalkulátorán. E szerint éppen benne van a "normális" értékben, tehát ne aggódjál. (1. voltam)
2008. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2008. okt. 24. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!