Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normálus, hogy 21 évesen...

Az normálus, hogy 21 évesen nem akarok még szülni? Annyira elképzelhetetlen.

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy normális, 21 évesen még szinte gyerek vagy, ilyenkor tanulni kell, utazgatni, ismerkedni, dolgozni, tapasztalatot gyűjteni az életről, szülni ráérsz 5-10 év múlva is.
2018. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Normális. Én se akarok szülni. Idegesítenek a gyerekek. Talán idővel változik ez az érzés.

21N

2018. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én imádom a gyerekeket, de hogy szüljek is. Semmim nincs, csak két cicám. Olyan fura.
2018. jan. 8. 23:47
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem kötelező. 21 évesen eszem ágában nem volt még szülni, jóval későbbre terveztem.
2018. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
21 évesen azt mondtam, hogy nekem soha nem lesz gyerekem. De ha mégis azt béranya fogja kihordani. Majdnem 10 évvel később, van egy majdnem 1 éves babám és nem béranya volt ;)
2018. jan. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Na de ki nem tudja elképzelni? Nehogy már a semmure szüljél 21 évesen.
2018. jan. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
21 évesen eleg kevesen akarnak szülni. Ez a normalis!
2018. jan. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Én 21 évesen egyáltalán nem akartam szülni, a jövőben sem.

Aztán most 27 évesen már 7 hónapja próbálkozunk és majd megöl az irigység ha egyik ismerősöm bejelenti, hogy babát vár.

Ráérsz még szülni akár 15 évvel később is, vagy legalábbis ha az anyagi és érzelmi háttér is meglesz hozzá.

2018. jan. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Én 18 voltam mikor elhataroztam hogy 25 éves korom előtt szülni szeretnék... Nekem ez volt a vágyam. Persze előbb meg kellett teremteni ehhez a feltételeket. 24 éves vagyok. Most ez év végén tervezzük a családi házba való bekoltozest. Április végén érkezik a tronorokos. Úgyhogy időre meglesz minden. Fel éves plusz minusz pár honapos lesz amikor költözünk. Mi igy szerettük volna. De nem tartom másnál abnormalisnak ha fiatalon nem akar babát
2018. jan. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normális vagy.

Sőt, számomra az a döbbenetes, hogy vannak olyanok, akik 30 éves koruk alatt vállalnak gyereket. Iskola, diploma, ÖNISMERET, munkahely-munkatapasztalat, a tényleg hozzád való partner megtalálása (nem az első utadba kerülő fiú, hanem akik tényleg hosszú távon illik hozzád), biztos egzisztencia kiépítése. Ez mind-mind nagyon sok időbe kerül.

2018. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!