Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki ha egy 27 éves 2 gyermeke...

Ciki ha egy 27 éves 2 gyermekes anyuka egyrészes fürdőruhát vesz fel a strandon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégedve az alakommal, ezért gondoltam, hogy egy jó fürdőruha eltakarhatja azt, amit kell. Bikini kizárva. inkább nem vetkőzök le.
2010. jún. 6. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Pont hasonló a dilemmám.... de úgy látom idén épp divat az egyrészes fürdőruci!! :) Vagy ha az nem akkor a tankini :) Két részes, de ápol és eltakar.... :)
2010. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Most divat a tankiki vagy mifene. Én is egyrészesen gondolkodom, bár jó az alakom, a hasam mégsem a régi:(
2010. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne ciki? de van pl tankini is, az nagyobb divat, sort szerű alsórészből és ilyen ujjatlan felső szerűből áll
2010. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Vannak tök jó egyrészesek! Vegyél olyat, ami a cicidre tereli a tekintetet, nem a pocidra:)
2010. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon klassz egyrészeseket és tankiniket lehet kapni. Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Amúgy meg nem csak a tökéletes alakú lányok vehetnek fel bikinit. Az butaság, hogy inkább le sem vetkőzöl!

Nekem sem tökéletes az alakom, sőőőőt :-) de én bizony bikinit veszek fel idén is :-)

2010. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Nem ciki, abba mész strandra amibe szeretnél..én is szültem már, és remélem fogok is még..nagyon elfuseráltnak éreztem magam a szülés utáni első strandoláskor, ..vagy nyakig a vízben voltam, vagy köntösbe parádéztam..egyik alkalommal a barátnőm megunta az itt kilóg a hájam, ott csúnya a hasam szövegemet..és elvitt egy nudista strandra..akaliba..na mondanom sem kell..be se akartam menni, ültem..bámultam a sok embert..és mikor megláttam milyen magabiztosak, lógó hassal, mellel, öreg , ráncos bőrrel és jól érzik magukat..ledobtam én is a ruháimat..és azóta nem is megyek úgymond..textiles strandra:)megszerettem a stíráimat , a lógó melleimet:)ott a kutya nem vizslatja a másikat.
2010. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
67%
Figy, sztem nézz szét a strandon! Egy rakat vágnivaló disznó (de olyan amiből egy 15 fős család 6 fogásos vacsorát tudna csinálni) feltudja venni akkor sztem teis felveheted!
2010. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
vannak szép egyrészesek, nincs vele semmi gond
2010. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 28 éves (még csak 27) hármasikres anyuka vagyok, szörnyű a hasam. Már meg is vettem az egyrészes fürdőruhát, Triumph, alakformálós, nem volt olcsó, de úgy voltam vele, megérdemlem. Most már itt a jó idő is, már csak a strandra kellene kijutni. TAnkinit nem mertem volna venni, mert féltem volna, mi van, ha mégis felcsúszik, kilóg a hasam, egyebek. Azért csak emelgetni kell a babákat, mozogni, úgy bármi előfordulhat.
2010. jún. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vennék fel egyrészest,az annyira mamás, meg utálom is.

38 vagyok, 2 gyereket szültem (kicsi 15 hós9, vam egy kicsi hasam, de csak a bikini jöhet szóba.

2010. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!