Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gélt, kenőcsöt lehet...

Milyen gélt, kenőcsöt lehet használni 10 hónapos babánál szúnyog, illetve rovarcsípés ellen?

Figyelt kérdés
Miket használtok babáitoknak? Nemcsak olyanra gondolok, ami akkor használható, ha már megcsípte, hanem ami elűzi a szúnyogat.
2010. jún. 7. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején a GalaktívBio pumpás spray-t ajánlották ezen az oldalon. DM-ben vettem, 1000 Ft körül volt. Van szúnyog és kullancs elleni. Csípésre meg Fenistil gel, de nem tudom hogy lehet-e használni 1 év alatti babánál.
2010. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Éppen most nemrég tettem fel ezzel ,kapcsolatban egy kérdést. 2 éves korig semmilyet nem lehet használni Nekik. Sőt még a lakásban sem lehet az elektromos,mert azt belélegezve ártalmas a kis szervezetére!Szúnyoghálóra szükség van,a csípésre meg Fenistil gél,de ennek még én is utána járok.
2010. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
doki fenistil gélt illetve cseppet írt fel nekünk
2010. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocs, utolsó vagyok, 6,5 hós a lányzó
2010. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Antivakarin krém. Gyógynövényekből készült, szerintem használható 1 éves kor alatt is, de a gyógyszertárban megmondják.

Vagy a gyógyszertárban kevert fehér rázókeverék(Suspensio zinci aquosa).

2010. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit az első írt, a Galaktiv bio használható csecsemőkortól!!! Gyógyszertárakban is lehet kapni, épp a múlt héten vettem.
2010. jún. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!