Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chiccos folyadék használata...

Chiccos folyadék használata után az jó, ha csapvízzel öblítek? Mert ugye az már nem steril.

Figyelt kérdés
Főleg a mellszívó miatt kérdezem, aminek az üvegébe 24 órát áll a tejcsi...Ti hogy csináltátok?
2010. jún. 8. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy nem fontos leöbliteni.A gyerek nem mütö,tehát annyira nem kell sterilnek lennie:)
2010. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A használati utasításon az van, hogy folyó vízzel kell leöblíteni, én mindig úgy csinálom, bár én nem mellszívót, hanem cumisüveget fertőtlenítek vele, és eddig semmi probléma nem volt.
2010. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igy kellene ezt használni. elmosom az adott tárgyat, beáztatom a chicco folyadékos vizbe minimum fél órára. utána elöbítem csapvíz alatt, MAJD HAGYOM MEGSZÁRADNI.
2010. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is elöblítem csapvízzel már 6 hónapja ...semmi baja.
2010. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is leöblítem csapvízzel
2010. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg csak egy külön erre a célra fenntartott mosógatószivaccsal + mosógatószerrel elmosom, levegőn hagyom megszáradni és kész. A mellszívót is és a cumisüveget is. Az anyatejnek van vírus- és baktériumölő hatása! Felesleges ez a sok vegyszer!
2010. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2010. jún. 10. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!