Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok ilyen teát a 9hónapos...

Adhatok ilyen teát a 9hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy Gárdonyi teaházas teát,ami gyümölcstea,és száritott gyümölcsökböl van,az összetevöi:

alma,hibiszkusz,mazsola,narancshéj,csipkebogyó,eperlevél,aroma,kékmályva.

Mivel nincs benne koffein,én ugy gondolom,h igen,de mivel elsö babás ugymond kezdö anyuci vagyok,igy légyszi segitsetek,h csinálhatok-e neki belöle teát!

Sajnos a vizet nem issza meg,hiába próbáltuk vagy 1000szer!

Ja,és még vmi,limonádét adhatok neki már?És ha igen akkor miböl mennyit tegyek bele?

Elöre is köszi a segitségeteket!


2010. jún. 9. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz, csak gyengére főzd.
2010. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

elméletileg gárdonyit igen, mert tein mentes. (nem koffein, az a kávéban van:))

limonádéról eltérnek a vélemények, mert a citrom savat csinál, sokan nem favorizálják.

2010. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
DM-ben lehet kapni kifejezetten baba gyümölcstea keveréket filteresen. Az is bevált nálunk, és 4 hónapos kortól adható
2010. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Koffein a fekete teában is van.


Gárdonyi gyümölcsteát adhatsz neki, mert abban garantáltan nem fekete tea meg mesterséges ízesítő van, hanem csak szárított gyümölcs.

2010. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb egy ilyen természetes alapanyagú tea, mint ezek a granulátumok. Én úgy csináltam, hogy elkészítettem mintha mi innánk és utána még jól felhigítottam. Kb. duplájára. Mivel a tea ízes, nem fogja hiányolni a cukrot. Limonádét ugyanígy csinálnám, igazi citrommal, jó hígan! Nekünk úgy szokott le a lányom a teázásról, hogy mindig több ávizet adtam az italához, és a végén már tiszta vizet kapott. Hátha nálatok is bejön. üdv
2010. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!