Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ma a kicsitek?

Milyen ma a kicsitek?

Figyelt kérdés
1 éves manóm 2, 5 órája alszik már! Komolyan már kezdek idegeskedni, pedig jól van, fel-fel sóhajt , csak visszaalszik....Nálatok mi a helyzet?
2010. jún. 9. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7 és fél hós kislányom is alszik már lassan két órája. Nem szokott ilyen sokat aludni napközben. Néha körbenéz a szobába és alszik tovább.
2010. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
furcsa, mert az enyém sem szokott túlzottan aludni. Volt hogy 25 percig aludt csak. Már megcsináltam a kajcsiját, már elmosogattam, már levettem a szárítóról a ruhákat, összehajtogattam... és csak szundibundizik :)
2010. jún. 9. 13:20
 3/13 anonim ***** válasza:
de. hisztizett, 1 órája alszik már. 2 éves.
2010. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az enyém is 1 éves. 2-3 órát szokott aludni ebéd után, de ma még nem csinált mást, csak nyekergett. Aludni nem akar...Talán majd később.

Az a baj, hogy nagyon meleg van a lakásban.

2010. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15 hónapos ikreim két és fél órát aludtak, most ébredtek. Kint nagyon meleg van, de a szobában besötétítettem, így talán elviselhetőbb a hőség. Egyébként változó az alvásmennyiségük, szerintem a mai nap se különbözik a többitől, Most épp ennyit aludtak, van mikor fél órát, egyet, kettőt... A délutáni alvásukkal van mostanában gond, van amikor ezzel a délelőttivel le is tudják a napi adagot. :) Sétálni, babakocsizni is csak estefelé tudunk a meleg miatt, 17-18 óra körül. Elég szélsőséges az időjárás, pár napja éjjelre még begyújtottuk a konvektort, most meg nyitva volt az ablak éjszaka....
2010. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is tegnap kérdeztem ezt, a lányom is egy éves, és amióta ilyen meleg van, minden nap 2-3 órát alszik, azelőtt max 40 percet aludt.
2010. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16 hós kisfiam is már majdnem alszik 3 órája. Megébredt, szopizott és visszaaludt. Tuti, hogy a meleg. Én is aludnék csak nem bírtam elaludni.
2010. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az enyém egész nap bömböl, kivéve azt a két és fél órát amit aludt. 16 hónapos. Szerintem gyötri a hőség.
2010. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20 hósom most ébredt 1,5 óra után. Evett husilevest,féladaggal jóllakott. Kába nagyon,melege van,csak a pelust tűri meg magán,de nem is adnék rá mást nálunk (békésmegye) meg lehet gyulladni.
2010. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15 hónapos kislányom általában 2 órát szokott aludni ebéd után, de most lassan 3 órája alszik. Igaz, egyszer már vissza kellett altatni úgy másfél óra után. Szerintem a meleg nyomja el... viszont éjszaka többször ébredt...
2010. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!