Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 2 hete volt egy éves....

Babám 2 hete volt egy éves. Nem tud sem cumisüvegből, sem pohárból egyedül inni. Hogy tudnám megtanítani neki? A cumisüveget nem emeli úgy meg, hogy menjen a víz a szájába.

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 13:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szia, mutasd neki sokszor, hogy mennyire kell megemelni, meg mondd is neki, hogy így meg így kell ,aztán majd megtanulja, meglátod. nálunk apohárból önálló ivás olyan 2 hete van, most 17.5 hós.
2010. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Egyedül nem iszik??? Ne viccelj!!!! Legkésőbb 7-8 hónaposan már a kezébe kellett volna adnod, próbálkozzon egyedül.

Add a kezébe, majd megtanulja, gondolom szomjan nem akar halni. Ne segíts neki.

2010. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
én még akkor adtam a kezébe amikor még nem ült, így fekve könnyen döntötte meg, egyébként nekünk a füles cumisüveg vált be.....idővel megtanulja úgy dönteni, mert rájön, de addig talán le is fektethetnéd h úgy igyon egyedül......a poharat nálunk is elutasítja
2010. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
2. vagyok. Mármint cumiból kellene már régen innia. Kisfiam 17 hónapos, de pohárból nem iszik, de cumiból már cca. fél éves korától egyedül.
2010. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Először az én kisfiam is csak a levegőt szívta, mert nem emelte meg az üveget, majd idővel rájön, hogy meg kell emelni és akkor jön az iszi, csak mutasd sokszor neki! Amúgy természetesen semmiről sincs lekésve, mindent megtanul a MAGA idejében!:-)
2010. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Kedves 2. válaszoló! Miért ne segítsen a babájának? Igazán nem akarok kötekedni, de azért az édesanyja , hogy segítsen, legalábbis szerintem!Minden gyermek más és más, és természetesen nem egyformán fejlődnek. Azt gondolom nem kellene a frászt hozni szegény anyukára! Az én kisfiam se ivott még egyedül 12 hónaposan cumisüvegből, de 13 hónaposan már igen, és? Egészséges, boldog baba.
2010. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek , főleg aki nem a frászt hozta rám.

Kislányom tudja hogy mire való a cumisüveg, de nem emeli fel rendesen, hogy menjen a szájába. Azért szomjan nem hagyom:(

2010. jún. 9. 13:40
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért írtam, hogy ne segítsen, mert gondolom eddig segített neki és ezért nem iszik önállóan. Meg is kaptam a lepontozást, ez van. Jól tudja az anyuka,hogy már rég önállóan kellene innia cumisüvegből. Sajnálom, ha fáj az igazság.
2010. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%
Megkérdezhetem miért KELLene már rég önálllóan innia? Ki mondja, hogy egy 12 hónapos babának önállóan kell innia? És ha nem iszik akkor mi van?
2010. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintetek cumisüvegből nem kellene már önállóan inni egy 1 éves gyermeknek? Nem mondjátok komolyan?
2010. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!