Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 26 fok van éjjel a lakásban....

26 fok van éjjel a lakásban. Mibe altassam 19 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés

Múlt héten még h.ujjú body+pizsinaci+hálózsák volt rajta. tegnap este r. ujjú body+pizsinaci+közepes vastagságú pléd, de az nem sokáig.

Ti miben altatjátok hasonló korú babátokat ilyen melegben?

Köszi a válaszokat!


2010. jún. 9. 13:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
nem MIBE, hanem MIBEN :-)
2010. jún. 9. 13:23
 2/14 anonim ***** válasza:
Az én 21 hónapos lányomon már csak egy rövid ujjú body volt most éjszaka és egy vékony takarót tettem rá. Így is teljesen leizzadt, pedig a takaró kb. fél óráig volt rajta... És 5x ébredt is, pedig már nem szokott! Annyira szomjas volt...
2010. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vékony rövid body ,vékony takaró .
2010. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
body,és poló.Be nem takarom.
2010. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10 hónapos a lányom rövid újjú bodyt adok rá éjszakára+takaró.És nyitott ablak mellett alszik:))
2010. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Most van a déli alvása, szintén 26 fok, redőny leengedve, r. ujjú body van rajta, meg egy extra vékony pléd.
2010. jún. 9. 13:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk már 29 ok van. 16 hós a fiam, egy szál trikós bodyban alszik jelenleg. Éjjel sincs rajta több. Egy vékony takaróval betakarom ha elealudt, de csak a derekáig. De azt s lerúgja magáról.
2010. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudok írni, biztos a meleg:)
2010. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
szerezzetek be légkondit
2010. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A 14 órás válasz rendkívül találó. Megköszönném, ha eljönne hozzánk és szerezne légkondit a lakásunkba... na mindegy, örülünk, hogy neki van - bár egészségesnek nem mondanám.


Szóval, nálunk is 26 fok van... a fiamra (9 hós) hosszú ujjú bodyt adtam és egy zoknit, törölközővel takartam be a derekáig. De ma este már csak rövid ujjú bodyt fogok zoknival ráadni azt hiszem.

2010. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!