Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok hogy viseli a terpeszp...

Babátok hogy viseli a terpeszpelenkát? Főleg ebben a melegben!?

Figyelt kérdés
Ma adtam rá először és úgy sajnálom szegényt miatta!
2010. jún. 9. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindíg csak este adtam rá alváshoz. Így nem volt gond. Nappal minden baja vvolt tőle.
2010. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi már több mint 2 hónapja használjuk és nem zavarja. egész nap rajta van csak éjszaka nincs.4,5 hós baba anyukája
2010. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehezen, de inkább ez mint a csípőműtét!
2010. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most két napja levettem róla, mert csak ez a műanyag van nekünk. Holnap megyünk újat venni, mondta a védőnő, hogy orvosi segédeszköz boltban lehet kapni pamutot is.

Egyébként azon kívül, hogy izzad alatta nem zavarja.

Mi csak megelőzésképp hordjuk. Azt mondta doki nénink, hogy a jobb oldala egy ici-picit kötött.

10 hetes baba anyuja

2010. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én leveszem róla délutánonként, mikor a legnagyobb a meleg, mert ennyira izzad alatta, hogy folyik szegénykémről a víz. Mi amúgy állandó viselésre kaptuk, mert a jobb csípője kicsit fejletlen. De inkább többet tornáztatom ilyenkor minthogy szenvedjen a nagy izzadástól. Még 3 hét van a kontrollig, remélem addig helyrejön a kis csípője, és lekerül róla végleg.
2010. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!