Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell nekiállni első...

Mikor kell nekiállni első babánál a kapott babaruhák kimosásának?

Figyelt kérdés
34 hetes terhes vagyok, kaptam nagyon sok baba holmit sokan azt mondják még nem kell kimosni a ruhákat sokan viszont mások azt mondják ráérek vele mivel az első babám fogalmam sincs mikor álljak neki. Anyukám is azt javasolja hogy mossam ki öket.
2007. nov. 28. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy.Ahogy neked jól esik.Én már elkezdeném.Kimosnám, kivasalnám és mehet a helyére.:)
2007. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan kimoshatod már, nem fognak újra bekoszolódni. Nekem jót tett lelkileg, hogy nézegettem, rendezgettem a picuri holmikat, mintha már meglenne a baba. Mosáskor átnézed, kiválogatod őket, "ismerkedsz". Vasalni viszont frissen kéne őket, a legjobb az lenne, ha hazaérkezés környékén valaki kivasalná Neked. Válaszd ki, miben szeretnéd majd hazavinni. Tapasztalat: két méretet is készíts elő, nekem egyik gyerekemre se volt jó a legkisebb. Nincs akkor se tragédia, ha még vársz, de szerintem jönnek az ünnepek, az is lehet, hogy kevésbé lesz kedved mosni, teregetni a végefelé. Szóval Te döntsd el, mi Neked a legjobb. Úgyis mindenhonnan kapod majd a jótanácsokat, mérlegelj és Te dönts! Sok boldogságot a babához!
2007. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kimoshatod őket,sőt ajánlanám,hogy a fehér babaruhákat egy kicsi fehérítővel fertőtlenítsd majd mosd át.A megszáradt ruhákat nem árt ha kivasalod(ezzel is fertőtleníted)Én a szülés után kb.6 hónapos korig mindent vasaltam.A ruhák a szekrényben elállnak.
2007. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kezd el, mert nagyon sok energiát felemészt mire minddel végzel.

Mi is nagyon sokat kaptunk, és az uccsó hónapom simán ráment a mosásra, vasalásra, mert ugye egyszerre nem tudod megcsinálni az egészet. Ajánlom, hogy a vasaláshoz ülj le, kíméld a lábaidat.


Gratula a bébihez.

2007. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is vártam vele,aztán hirtelen megindult a szülés és mindent amit elterveztem,a férjemnek kellett megcsinálnia.És az mégsem olyan......
2007. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem lelki erot adott es hasznos ereztem magam,boldogan mostam vasaltam es pakolgattam,ne eroltesd magad de aprankent nekiallhatsz.meg 6 heted van elvileg ami lehet 8 is meg 4 is szoval jobban tenned ha elkezdened ne ugykelljen vasalgatnod meg faradoznod az elso hetekben amig meg erzed a szules utani fajdalmakat es verzel .meg masnak kelljen mindezt megcsinalni.jo munkat meglatod milyen hamar elmegy az ido :))))))))))))
2007. dec. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!