Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónap körüli babátokat...

10 hónap körüli babátokat milyen ruhában altatjátok?

Figyelt kérdés
A lakásban 24-25 fok körül van, én vékony hosszú ujjú bodyt és hosszúnacit adtam rá. Nem sok ez? A takarót nem bírja.
2010. jún. 10. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 27 fok van. Tegnap rövid ujjú body és rövidnaciban aludt,de még így is melege van. Vettem neki pizsit (póló+rövidnadrág).Hátha így jobb lesz hogy nincs összepatentolva a lába között.
2010. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy rövidújjú body van rajta és textilpelenkával takartam be
2010. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk is 27 fok van a szobába.a fiamra én egy hosszú ujjú rugdalózót adtok bady nélkül,de igy olvasva már egypár kérdésnél a válaszokat és szinte mindenki csak egy kisrugit ad a babájára.de nálunk(gondolom másnál)is nyitva az ablak,és attól félek,h megfázik,mert a takarót meg lerugja magáról mindig(mindegy mivel takarom be,rengeteget mocorog,forgolódik éjjel).szóval most egy kicsit tanácstalan vagyok,mert látom h melege van,de azért éjjel nem mozog annyit.de azért holnap kipróbálom k csak egy kibadyba és naciba öltöztetem,hátha nem lesz melege,és talán nem mocorog annyit sem.
2010. jún. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bocs kisbady akart lenni,azaz kisbadit adnak rá éjjelre a babájukra

előző

2010. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!