Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes megvenni a...

Mikor érdemes megvenni a babakelengyèt?

Figyelt kérdés
3 hónapos terhes vagyok ès úgy gondoltam ha megtudom mi a baba neme beszerzek lassan mindent a kis jövevènynek , de sokan úgy tartsák hogy 7 hónapos kor előtt nem szabad megvenni semmit mert bajt okoz "babona" nem hiszek az ilyesmibe mégis félek mindentől olyan nehezen lettem terhes úgy volt nem is lehet gyermekem .
2018. ápr. 23. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Tartják, nem tartsák.

Szerintem amint tudod a nemét, elkezdheted megvenni lassan.

2018. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 VeDi84 ***** válasza:
90%

Én a 18 hetes vizsgálaton tudtam meg a nemét. 26 hetes voltam, amikor egy nap szinte mindent beszereztünk. Lehet kicsit korai volt, de utána jött a karácsonyi /adventi időszak, nem akartam akkor járkálni, utálom azt az őrültek házát, ami akkor van. Aztán később, nagy pocakkal már nem akartam ezzel foglalkozni. Február 23-án szültem. Visszagondolva jókor intéztük, 8-9. hónapban már nagyon nem esett volna jól. Nem tudtam sokáig talpon lenni, nagyon fájt a szeméremcsontom.

Problémamentes terhességet! 😊

2018. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Mi a 19. hetin tudtuk meg a nemét és onnantól féktelen vásárlásba kezdtem, előtte már remegtem de a férjem nem engedett venni semmit mert ismer. :D

Pénzt viszont érdemes félretenni erre az elejétől, legalábbis ha magasabb igényeitek vannak.

2018. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor vedd meg, amikor kedved van, mi a 32-35. hét között vettük meg és szinte mindent internetről rendeltem.
2018. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen egyébként a netről való vásárlást én is ajánlom!

Van időd átgondolni, össze tudod hasonlítani az árakat (óriási különbségek vannak és folyamatos akciók) és a termékeket és nem utolsó sorban nem kell terhesen lejárni a lábad.

2018. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Én a nemétől függetlenül kezdtem vásárolni. Nagyjából a 30. hét környékén találtam gyerek bútort nagyon akciós áron és onnantól rövid időn belül a legfontosabb dolgokat megvettük. Neten összehasonlítottam a boltok árait és elmentünk egy darab bababoltba, amiben a legtöbb cucc a többi bolthoz képest olcsóbb volt.
2018. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

30. hét után már bajosabb mozogni pláne pl ha nyár derekán a legnagyobb hőségben akar világrajönni a picur mint nálam.


Én a netről rendeltem mindent, babakocsit, babakádat, etetőszéket is előre megvettem, gyönyörű tökéletes minőségű dolgokat hoztak ki, nem csalódtam, ruhákat pedig már 12. héttől vettem én semmilyen babonában nem hiszek.

brendonról és a mamasról rendeltem.

Náluk nem lesz 2. baba mert mi nem szeretnénk, de nem csinálnám másképp!


Az internet arra való hogy megkönnyítse az ember dolgát, én nem szeretek sokat vacakolni semmivel, nem szeretek órákig nézelődni egyszerűen be a netkosárba, fizetés és hozza a futár ami tetszik nekem!

2018. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, a 25. hét után kezdhetem beszerezni a dolgokat. Az utolsó időszakra viszont tényleg ne hagyd, hacsak nem interneten vásárolsz. Nem lesz már se kedved, se energiád szaladgálni a babaholmik után. Nekem legalábbis a kétnaponkénti Nst-re bkv-zás se hiányzott a nyári melegben, pláne, hogy mindig egész délelőtti program volt. Meg jó érzés volt tudni, hogy minden megvan már. Csináld úgy, ahogy neked jó, kényelmes. Jó babavárást!
2018. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!