Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes elôször zsírkrét...

Mikor érdemes elôször zsírkrétát adni a gyereknek? A tiedet mikor kezdte érdekelni a rajzolás?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
22 hónapos. Néha firkál. Kezdetben nagy öröm volt, de utána csak tördelte. Babafilcet vettem a múltkor, az jobban leköti.
2018. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már nem az az első, hogy megrágja. Jellemzően 1 év felett (valamikor) érdemes.

A ceruza egyébként jobb (egyszerű grafit), mert a zsírkrétát az elején nem tudják eléggé a papírra nyomni, így alig fog, nincs sikerélmény.

2018. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
*Lemaradt: 16 hónaposan kezdte
2018. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Már 9 hónaposan firkált, nagyon élvezte.


Mindent összefirkált, először csak egyenes majd görbe vonalakkal, a falak a padló és pár bútor is tanuskodik róla a papírokon kívül.


Minden gyerek más, egy doboz zsírkréta 300 ft, nem romlik meg a következő 2 évben.

2018. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Pontosan nem tudom 12 hónaposan már asztfaltra imádt rajzolni asztfaltkrétával, valamikor utána vettem játékboltba olyan készletet ami 1 év felett van direkt, bőrről-ruháról lemosható rajzkészlet.

Ami még nagyon tetszett neki hogy vízbe mártogatós ecset és ha a képre ráfest vele a vizes ecsettel akkor kiszíneződik.

Mindkettőt mai napig szereti 2 éves, már nem csak firkál körözve rajzol.

De ő szereti ezeket a pecsmegelős játékokat :)

2018. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, minden gyerek más. A zsírkréta az egyik legolcsóbb dolog. Az enyém olyan másfél éves lehetett, amikor már fogta , és firkálgatott vele, utána rájött hogy darabokra lehet törni, na ez tetszett neki akkor el is raktam előle és kb. félév múlva vettük elő azóta nem töri, néha rajzolgat vele.
2018. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1.5 evesen mar nagyon ugyes volt. De ez nem valtoztatott azon, hogy egy ovatlan pillanatban megette az egyik kretat. Azota nem adtam neki csak ceruzat es szovegkiemelot.
2018. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. máj. 10. 10:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Nalunk a magnestabla jott be, meg az ujjal festes (ecsettel is szivesen mazol, de ahhoz nekem nincs turelmem).
2018. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
kb 1.5 évesen vettem neki sima krétát. nem volt jó, könnyen tört a kis kezébe. majd a tescoba vettem kis tömzsi krétát, 1500ft-rt 24db-ost nagyon jól fog, tehát igazán rányomni sem kellett hogy fogjon. nah azzal nagyon jól el volt. sokáig jó a kréta, megéri beruházni rá.
2018. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!