Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császármetszés miatt lehet...

Császármetszés miatt lehet nyugtalan sírós egy baba?

Figyelt kérdés
Anyósom szerint azért ilyen mert már fel volt készülve a születésére,be volt ékelődve,de mégsem tudott "kijönni". Nem tágultam. Ez tényleg így volt,és előtte 16órát vajúdtam vele.
2010. jún. 14. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

hát lehet hogy sokként érte hogy csak úgy kikapták mert a szülés neki is munka biztos nem mindegy de az hogy azért lenne sírós ?

talán nem szoktatok még össze és diszkomfort érzete van vagy ilyesmi.

erről még nem hallottam.

2010. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt már én is hallottam ,hogy a "természetesen"szült babák nyugisabbak.
2010. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem és az első 2-3 hónapban semmit nem sírt babám,egy angyal volt! Evett,aludt :)
2010. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sokkal inkább hasfájásra gyanakodnék. Vagy arra, hogy éhes.
2010. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggés.

Inkább, ha hasfájós, vagy ha fél, - meg kell szokni a kinti környezetet.

A szelet sem szeretik a kisbabák, sokáig sírnak akkor. Érdemes figyelni az időjárást is.


Egy idő után majd rá lehet jönni, hogy éppen mi a fájdalma őkelmének. :)

2010. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is császárral szültem januárban. A pici nagyon nyugtalanul aludt, állandóan nyöszörgött, sirdogált álmában, csak akkor javult a helyzet amikor magam mellé vettem. Azóta egy nyikja sincs. Ha fel is kel éjjel akkor is csak annyi időre amíg szopizik. Nekem a védőnőm is azt mondta lehet ennek kiváltó oka a császármetszés, nem minden baba éli meg jól ezeket a beavatkozásokat.

2010. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ebben nem hiszek. A lányom császáros volt de egyáltalán nem egy nyugtalan, sírós baba. Az éjszakákat 99%-ban átalussza az elejétől, már 8 hónapos. És nem csak az én babám ilyen, a környezetemben sok császáros baba van, akik nyugisak, nem sírósak.

Ez szerintem habitus kérdése.

2010. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én 8,5 hónapos fiam is császárral született, és első perctől átalussza az éjszakát, sosem volt sírós, nyafogós. Tényleg az az eszik-alszik baba volt kicsinek is. Nagyon eleven, ügyes fiúcska.
2010. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont így voltam én is a szüléssel, de nem volt síros.
2010. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is hallottam, erdekes teoria... Mindket gyerkocom csaszaros. A fiamnal kuppal megnditott szules volt, fajasokkal, 6 ora mulva lett csaszar. A lanyomnak ideje sem volt felkeszulni- reggeli vizitkor szoltak, h 3. mutet vagyok, mindjart csaszarnak indult. A fiam siros, rosszalvo volt, a korhazi napokat vgigorditotta. A lanyom tiszta nyugodt, a korhazban unatkozam, feleves koraig azt sem tudtam, gyerek van a haznal, es azota is kis nyugis....ugyhogy nalunk biztos nincs osszefugges:)
2013. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!