Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós a kislányom és napközben...

5 hós a kislányom és napközben nagyon nehezen alszik el. Mit csináljak hogy egyedül is elaludjon? Nálatok ez hogy van?

Figyelt kérdés
Nem veszem föl. Kb.20 percig nyöszörög elalvás előtt és van amikor csak a karomban hajlandó elaludni, ilyenkor kb.10 másodperc alatt.Este már egyedül alszik el. A napközbeni elalvásnál már próbáltam simogatni, énekelni neki, de elég kitartó kislány.
2010. jún. 16. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most 1 éves a kisfiam és csak mostanában kezdett el egyedül elaludni mint nappal mint éjjel, pedig minden módszert kipróbáltunk. Úgy látszik most érett meg erre.

Szóval csak kitartás.

2010. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Két fiam van: 14 hónapos és 3 éves. Egyik sem alszik el egyedül, magától. A 14 hónapos csak szopizás közben tud elaludni, a nagy pedig úgy, ha mesélek vagy énekelek neki. :D

Én ebből nem csinálok problémát. Én szeretem altatni őket.

2010. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb 1 hónapja alszik el magától napközben, előtte üvöltés kisérte, azóta leteszem, eldumálgat, és ki is nyúlik, mint a béka. Nem volt zökkenőmentes, felvettem, megnyugtattam, ha sírt újra felvettem, letettem, és ez így ment hosszú-hosszú ideig, de csak belejöttünk.
2010. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 19 hetes a kislányom..
2010. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!