Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a sajtkrém amelyik...

Melyik az a sajtkrém amelyik nem tartalmaz tartósítószert és adhatom 10hós babámnak?

Figyelt kérdés
A kenyérrel hadilábon állunk,egyáltalán nem akarja enni.Már több hozzászólásnál olvastam,hogy az anyukák adtak tartósítószertől mentes sajtkrémet babájuknak.De mégis melyik az?Konkrét márkát írnátok?Hátha úgy jobban elfogadná a babám a kenyeret.
2010. jún. 17. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz neki barmilyet, de csak kis mennyisegben.
2010. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lidl-ben lehet kapni, tömlős, From' Dor a neve. Létezik belőle natúr és sonkás ízű. Nagyon finom, tényleg nincs benne tartósítószer, és csak nagyon enyhén van sózva a többi tömlős sajthoz képest.
2010. jún. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jún. 18. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom a camping sajtot eszi,és imádja.
2010. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem sajtkrém, de szendvicskrém: Bakony

Olvasd el az összetevőit, én terhesen ettem belőle sokat, de már nem emlékszem pontosan, hogy mik vannak benne. Arra viszont emlékszem, hogy a többinél jóval egészségesebb! (túró alapú)

2010. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Akkor megnézem a szendvicskrémet!
2010. jún. 18. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!