Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon miért csinálta ezt a...

Vajon miért csinálta ezt a babám? (4,5 hónapos) nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
tegnap kapott először almalét(üvegest)4-5 kanállal.esti zsopcsi alatt hasfájást észleltem nála,nem tartott sokáig,szépen elaludt.éjjel viszont felsírt többször is,nagyon kereste a cicit,csukott szemmel csak kereste-kereste...3x evett egy -egy kicsit,ami azért furcsa,mert ő nem eszik csak reggel 5 körül először és végig alszik.most nyugtalannak láttam.lehet összefüggés?
2010. jún. 19. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:
gyümölcsöt délelőtt kell adni. És nem véletlenül mondják hogy először csak 1 kanállal, aztán 2, stb. szerintem meg ha anyatejes akkor korán kezdted. 6 hósan ráér, nem marad le semmiről, mint látod
2010. jún. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
IGEN,ABBA IS HAGYOM.KÖSZI
2010. jún. 19. 07:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is varj vele. Az en babam is 4,5 honapos anyatejes+tapszeres de en is varok meg masfel honapot es akkor kezdem el a hozzataplalast, kostoltatast.

Baratnom is 4 honapos kor korul kezdte, nekik sem jot be az almale, fajt a picur pocakja. Ezert nekik azt javasoltak, hogy alma helyet kezdje baba rizzsel (ilyen hippes dobozban van es anyatejjel vagy tapszerrel kell higitani). Nem birta a pici pocija az almat, tul savas volt neki. Szoval ezzel a rizs felevel kezdtek es mikor hozzaszokott a baba, ebbe kevertek neki almat, kortet stb. Most mar mindenfelet eszik amit egy 7 honapos ehet. Szerintem varj meg mindenkeppen.

2010. jún. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
VÁROK!!KÖSZÖNÖM
2010. jún. 19. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!