Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A felforralt, majd lehűtött...

A felforralt, majd lehűtött vizet ásványvizes palackban meddig tárolhatom?

Figyelt kérdés
Baj, ha a babám nem frissen kapja inni, hanem többet készítek egyszerre, és hűtőben vagy szobahőmérsékleten tárolom 1-2 napig?
2010. jún. 20. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem egészen jó. Te sem iszol állott vizet.. :o)

Minden nap reggel forrald fel, és add neki egészen estig, de másnap már újat csinálj. Én reggel csináltam 2-3dl-re valót,makd amikor elfogyott megint forraltam. Nem tart semeddig.

2010. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! 1 napig add neki oda, után döntsd ki. Viszont ha melegek vannak meg is büdösödik ha szobahőmérsékleten tárolod. Reggel amit felforralsz még este oda adhatod neki de másnap már nem.
2010. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24 óra elteltével fel kell forralni még az ásványvizet és babavizet is.
2010. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nyaralás miatt kérdeztem, mert nem lesz könnyű megoldani a forralást, de akkor fölszerelkezek bontatlan babavizekkel.
2010. jún. 21. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!