Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a 6,5 hósomnak még egy...

Baj ha a 6,5 hósomnak még egy étkezést sem tudtam kiváltani? 5-6 kanál es nem érdekli tovabb. :/ tapszeres baba

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 08:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sok anyuka irja hogy mar ilyenkor 2-3 étkezést is kivaltottak... van akinek csak reggel este eszik mar csak tapszert a babája . Tudom minden baba mas de nem látom hogy nekunk ez mikor sikerülne vagy legalabb egy étkezés is. Meddig lehet ez igy?
2018. aug. 11. 08:33
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekli az ennivaló nem tudsz mit csinálni. Majd többet fog enni ha úgy érzni.
2018. aug. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Es ? Nem kell a tobbihez hasonlitgatni !

En egy eves korban valtottam ki az ezkezest, addigra jutottunk el odaig. Ezt a gyerek igenye donti el.

Ne MASHOZ hasonlitgasd !

2018. aug. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1 éves korára egy étkezést valtottal ki ? Persze en nem hasonlitgatom csak engem idegesít mert mindenki ezt hajtogatja es mondom megkerdem ekkora nagy baj e ?
2018. aug. 11. 09:47
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem nagy baj, a tápszerben több tápanyag van, mint az ételben, eheti nyugodtan azt, pár hét és már ennivalót akar majd.
2018. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nem baj. ha nem lenne elég neki a tápszert, enne.

anyósomtól tudom, hogy a párom egy éves koráig megkóstolni se volt hajlandó semmilyen ételt. most itt van teljesen normális, egészséges felnőtt férfiként. kényszeríteni nem tudod és természetesen nem is szabad.

2018. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3- as vagyok, igen egy éves korára tudtam kiváltani egy étkezést. Igaz o anyatejes baba volt, nem érdekelte, köpte ki, és mit csináltam volna erőszakkal lenyomom a torkán? Sosem szabad erőszakoskodni a gyerekkel, hidd el ő tudni fogja hogy mikor kell neki.

Rá hallgass és ne a többi anyukára.

Egyébként meg a tápszerben megvan minden tápanyag ha három éves koráig azt kapná sem lenne semmi gond, lásd a kórházban a beteg gyerekek ( A szomszédom lánya négy éves, nincs nyelési reflexe, újszülött kora óta tápszeren él szondával kapja , jó persze ez már másfajta tápszer, de gondolj bele még 80 évet kell igy leélnie. Te meg a hat és fél hónaposon stresszelsz, sokan még ilyenkor el sem kezdik a hozzátáplálást.

2018. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ekkor kezdtem a kóstoltatást. Addig nem volt hajlandó a kanalat a szájába venni. Nekem is kb 1 éves volt, amikor 1 étkezést kiváltottunk. 10 hónapos koráig szoptattam, utána tápszert kapott. Egészséges, holnap lesz 4 éves.
2018. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem is kell ilyenkor még étkezést kiváltani.

1 éves korra 2/3 részben anyatej/tápszer és 1/3 részben szilárd étel a javasolt.

2018. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7,5 honaposan váltottam ki egyet, azt se mindennap sikerült. Most 10 honaposan csak reggel igényli az anyatejet, de utána is ker valamit enni.
2018. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!