Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos kisbabám miért kel...

1 hónapos kisbabám miért kel fel éjszaka 1,5 óránként enni?

Figyelt kérdés

Napközben 3-4 óránként eszik és egyébként meg alszik, de ahogy eljön az éjszaka, 1-1,5 óránként felkel, sír és csak evéssel lehet megnyugtatni, ilyenkor nagyjából visszaalszik, de 1-1,5 óra múlva felkel. És szerintem a nappali alvásokkal pótolja az éjszakát. Ez normális így? Nem fordítva kéne működnie? Vagy szokjak hozzá ehhez?

Köszönöm a segítségeteket!


2010. jún. 21. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy este már nem olyan tápláló a tej és ezért . ...
2010. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

valószínűleg estére apad a tejed, nincs benne elég tápanyag,zsír,és nem tölti ki a pociját. én éjszakára tápszert adtam neki,mert nekem abszolút nem volt tápláló a tejcsim éjjelre neki,másfél hónaposan,két hét után már fel sem kelt éjjel enni.. az óta is 12 órát alszik egyhuzamban. maximum akkor kel fel, ha picit megszomjazik, iszik és kifekszik. de ez ritka.

5és fél hónapos babuci anyucija

2010. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez hozzászoknod, mert ez nagyon durva. Szerintem napközben keltsd fel 2-3 óránként (délután gyakrabban, mint délelőtt), akkor talán eszik annyit, hogy nem kér éjszaka ilyen sokszor. Ne érezd kegyetlenségnek, pár nap alatt hozzászokik.
2010. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem felcserélte a nappalt az éjszakával! Próbáld meg 1-2 napig reggel fürdetni, hogy vissza forduljon.
2010. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha estére tápszert adok neki, akkor a hajnali felkeléseknél és mindig tápszert adjak? És csak reggel anyatejet?
2010. jún. 21. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:

10:25-ös vagyok.

Én úgy csináltam. Estétől tápszer, ha hajnalban felkelt akkor is tápszer. Reggeli ébredés után anyatej. Át fog állni szépen rá, táplálóbb éjjelre neki a tápszer nem fog olyan sűrűn felkelni.

2010. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. júl. 3. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!