Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cumisüveg melegítő...

Melyik cumisüveg melegítő vált be nektek? Olyat szeretnék, ami gyors és melegen is tartja az üveget kb. egy órán át.

Figyelt kérdés
5 hetes a babám,anyatejet kap,de időnként pótolni kell tápszerrel. Ez mindig csak az etetés végén derül ki,amikor nagyon türelmetlenül ordít,ha várni kell. Előre fel szoktam melegíteni kis lábosban vízben az üvegbe készített forralt vizet,de gyakran így is kihűl,mire kellene. Olcsó,de jó melegítőt szeretnék. ???
2010. jún. 22. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Reer ,vagy Chicco ,teszveszen olcsón meg tudod venni. A barátnőmnek is és nekem is onnan van. Ezek nekünk beváltak!
2010. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyan ez van nálunk is.Én a rossmanban vettem 1990-ért márka nélkülit,nagyon jó.
2010. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Avent van, és NEM ajánlom, nagyon lassú...
2010. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Momert Aqua van, kb. öt perc alatt melegít és órákon át tartja is a meleget. Be lehet állítani 70 fokra, amíg melegít, melegen tartáshoz pedig vissza szoktam csavarni 40 fokra. Én bébiétel melegítésre használom. Az árára már nem emlékszem, a férjem vette a Brendonban.
2010. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
reer márkájút vettünk kb 4-500 ft-ért. Elég gyors, de hullámzik benne az étel hőmérséklete (mielőtt újra bekapcsol, meglehetősen kihűlik) Rövid idő alatt kitapasztaltam, mekkora mennyiséget, miylen fokozaton kell melegíteni. És volt hozzá autós adapter is.
2010. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!