Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre Cardin 682 sport...

Pierre Cardin 682 sport részét szereti a babátok? Kényelmes neki? Mennyi idősen használtátok először?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 22. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen babakocsink van. Kisfiam kb. 7 hetes koráig viselte el a mózest, utána a bébihordóval mentünk sétálni. Aztán olyan 5 hónapos körül lehetett, amikor megőrült a bébihordótól, és csak szenvedett benne, nem látott ki rendesen. Úgyhogy akkor elővettük a sport részt, és megdöntve azzal jártunk sétálni. Na úgy már sokkal jobban viselte a sétákat. Majd kb. egy hónap múlva már az sem tetszett neki, nem tudom megmondani, hogy miért. Hála az égnek ekkor jött a jó idő, úgyhogy nem sétálni mentünk, hanem csak ki a kertbe. Aztán ahogy stabilan elkezdett ülni 7 hónapos kora körül, akkor csak a sport rész jöhet szóba, és már megint élvezi a sétákat, sőt, tegnap eléggé meg is mosolyogtak minket, mert állandóan felállt benne, és mint egy hajóskapitány, kapaszkodva ácsorgott benne, engem meg a szívbaj kerülgetett. Apa tolta a kocsit, én meg vigyáztam a gyerekre. :))) (9 hónapos lesz)
2010. jún. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk is ugyanilyen van. A sportrészt kb. 5 hónaposan vettük elő: anya meg a párom javaslatára, mert a hordozó már szűknek bizonyul (a kocsiban még azt használjuk persze) Először kicsit nagy volt neki, mindig eldőlt oldalra a lefektetett pozícióban is, így a fejéhez két oldalra összegurigatott pelust tettem, így kényelmesebben aludt. Mostmár a 2. pozícióba fel szoktam emelni, ha ébren van, így kilát. De még mindig felém van fordulva. Szerintem szereti, kényelmesen elfér benne, most 7 hónapos. Bár egy rokonunk szerint mi is meg fogjuk járni a szűk babakocsival, mint a lányáék. Nem tudom, hogy télen a beöltözött overálban meg megnőve hogy fog benne elférni, én bízom benne, hogy igen.

A fiam még nem nagyon sírt a babakocsiban, nem vettem észre, hogy emiatt lett volna bármikor is nyűgös. A mózest is tovább használtuk, mint terveztem, a hideg miatt, azzal sem volt baja.

Nektek ilyen van? Vagy ilyet szeretnétek?

Én szeretem ezt a kocsit, mindenhova visszük az autóval, de lehet, hogy a következő gyerkőcöt már nem húzza ki a váza, a kerekei. Elég nyikorgósak, amin olajozással lehet segíteni, de nekem mindig olyan az érzésem, mintha kitörne az első kereke.... :o( Pedig két gyerkőcre vettük....

2010. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyenünk van, de még a sport részét nem használtuk, most lesz 5 hós a babánk. A mózes már kicsi, vettünk egy használt vízszintesig dönthetőt átmenetileg. De ugye ebben nem tudom úgy fektetni, mivel az ülőrész is dől a támlával együtt. Tegnap belepróbáltuk a kisfiunkat, de úgy nyomkodta ki magát, bár a pihenőszékében is ezt csinálja mostanában, pedig abban etetem. Majd látjuk, mert szerintem olyan szép babakocsi, jó lenne, ha majd szeretné ő is. Nem szívesen válnék meg tőle, meg olyan drágák is a jó babakocsik, amik tetszenének.
2010. jún. 23. 10:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Mem én belepróbáltam a hordozó szűkítőjét, lehet így fogjuk eleinte használni.
2010. jún. 23. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is pont ilyen van,most 11 hónapos babómmal használjuk,bár most már sajnálom, hogy nincs lábtartója, lassan kényelmetlen neki,mert leér a lába,így csak lógatni tudom a lábát.Vigyázzatok,mert nekünk már 2x odacsípte az ujját a napernyős része is,mert ott kapaszkodott,én meg nem figyeletem és feltoltam az ernyőt,és volt nagy sírás. Egyébként télen is elfért benne felöltözve.Egyébként szerintem is szép,meg könnyű is.
2010. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nekem látod nem jutott eszembe :o) Ha jó a hordozó szűkítője bele, akkor még kényelmes is lesz a babádnak.

2. vagyok

2010. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!