Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám rávenni a 9...

Hogyan tudnám rávenni a 9 hetes babámat hogy a másik irányba fordítsa a fejét?

Figyelt kérdés
Kicsit "ellaposodott" a feje az egyik oldalon az utóbbi időben. A játékait átpakoltam a kiságy másik felére, hátha így arra fordul, ha ébren van, általában szokott is, de alvás közben mindig átfordul a "kedvenc" oldalára. A védőnő mondta hogy ilyenkor el kell neki fordítani a fejét, de hiába, mindig visszafordul. Légyszi mondjatok trükköket, mit lehetne még kipróbálni? Volt már valaki így a babájával?
2008. nov. 4. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is ugyan így voltunk. Ne csinál semmit. Hidd el pár hét múlva át fog fordulni a másik oldalra is! Mi is minden praktikát bevetettünk de semmi haszna nem volt. Még az orthopédushoz is elvittük, hogy nincs-e letapadva a nyakizma meg tornáztattuk is, de szükségtelen volt. Semmi letapadása nem volt. Egyszerüen így érezte jól magát egészen három hónapos koráig. Aztán jött a köv. oldal. Aztán csak hason aludt, pedig addig soha. Majd csak háton. Most fél éves, és össze-vissza pörög-forog az ágyacskájában. És mindenféle kitekeredett pózban képes aludni:) Úgyhogy nyugodj meg és hagy úgy a drágát ahogyan neki jó. Ne idegeskedj mert az ő is megérzi! A babók tudják, hogy nekik mi a jó.
2008. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Most megnyugodtam. Remélem hamarosan ő is átszokik a másik oldalra.
2008. nov. 4. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk, most 15 hetes,már annyit elértem,hogy azért éjjel is ha lerakom aludni elfordítja a nem kedvelt oldalra is, de sajnos nem elégszer,így még én is várom az igazi forgást,mert ha én fordítom el a fejét,vagy felébred,és sír,vagy álmában elfordítja.Én is is s hallo ttam,

hogy majd beáll magától,remélem nálatok is így lesz,boldog babázást!

2008. nov. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, boldog babázást Nektek is!
2008. nov. 5. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!