Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz tejem? Mit tegyek,...

Nem lesz tejem? Mit tegyek, hogy növeljem a tejmennyiséget?

Figyelt kérdés
2 hetes kisfiam szopi után keservesen sír, és még keresi a bimbót. Tegnapelőttől már nem duzzad a mellem, és a picim széklete zöldes színű lett. Kétségbe vagyok esve, hogy elapad a tejem. Adjatok tanácsot! A védőnő szerint csak a gyerek igénye nőtt meg rá, és kell egy kis idő, amíg hozzáalkalmazkodik a szervezetem. Remélem neki van igaza, de írjatok tapasztalatokat!
2008. nov. 5. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van:-) Ne ilyedj meg. Attól, hogy a mell nem duzadt, még van benne tej!!

Szoptass minél többet, a melled igazodni fog a baba igényeihez. Akár óránként tedd mellre, és tats ki pár napot, egy hetet, és megjön a tej:-)

Addig meg szoptass sokat sokat sokat!!!

És igyál eleget, legalább 2 litert.

2008. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nyugodj meg, lesz tejed, csak tedd minél többször mellre a babád. Én ugyan így voltam, amikor két hetes volt a babám. Most öt és fél hós, de még kizárólag anyatejet kap. Attól, hogy laza a melled, még van tejed és lesz is, csak légy kitartó. Ha a babád heti 10 dkg-ot hízik ne aggódj. P
2008. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A második vagyok: még annyit, hogy pótlást csak akkor kapjon a babád, ha nem fog hízni, és a védőnő is úgy látja, vagy a gyerekorvos. Kitartás.
2008. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben járok, de nálunk még szájpenész is van, amitől az én cicim be is gyulladt. more milket kezdtem szedni és összeszorított fogakkal szoptatok, de mintha lenne egy kis javulás. remélem végre gyarapszik majd a babám is... te is szoptass, tarts ki, mert biztos lesz eredmény!
2008. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!