Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen háttérzajt ajánlotok?

Milyen háttérzajt ajánlotok?

Figyelt kérdés

4,5 hós babám már 8-kor alszik, viszont a panel átka, hogy minden áthallatszik és ráadásul alattunk egy kocsma van, ami 9-kor zár és akkor pakolják, illetve dobálják be a padokat, asztalokat, a beton meg annyira vezeti a hangot. A szomszédok is állandóan leejtenek valamit, kopognak, dübörögnek, ajtót csapkodnak.

Arra gondoltam, hogy 9-ig még szólna valami a szobájában és akkor ha fel is ébred, arra könyebben vissza tud aludni, mint ha síri csend lenne nála. Altatózenére gondoltam, vagy beszélgetős műsor lenne jobb a tv-ben? A képet el szoktam sötétíteni, hogy ne villogjon. A hajszárítót, az ilyen zúgókat nem szereti.

Kb. 9-fél 10 után már jobb a helyzet, akkor ki szoktam kapcsolni. Mi a véleményetek?


2010. jún. 26. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Mozart,Schubert.Hajdn
2010. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább egy kellemes babazene(van külön a babáknak,nagyon nyugtató,kellemes hallgatni)vagy bármilyen zene megteszi.Inkább mint a tv.

Amúgy ezen az altatózenén már én is gondolkoztam állitólag jót tesz a babáknak.

2010. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a beszélgetős műsorra, mert napközben ha beszélünk körülötte, akár hangosabban a nagypapája, sokkal jobbat tud aludni. Az m1, m2-ön szokott lenni beszélgetős műsor, nem kiabálós filmekre gondoltam.
2010. jún. 26. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
az én babámnak az Mr2 Petőfi rádió szólt, vagy a tv.
2010. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
20:24-es, meddig hagytad bekapcsolva a babádnak?
2010. jún. 26. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
este 9 körül kapcsoltam ki
2010. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az ágya fölötti zenélő forgót szoktam bekapcsolni neki, ezt nagyon bírja Mozartot is játszik. Egy idő után kikapcsol, be lehet állítani úgy is, hogy ha mocorog a gyerek, vagy felébred, akkor bekapcsoljon.
2010. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekünk is ilyen komoly zenélős van, kb. 15 percig megy.

Most a dvd-t kapcsoltam be, van az a Álomszép zene babáknak és mamáknak, az szól halkan.

2010. jún. 26. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!