Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata babafotopalyazattal? Kamu lenne? Igencsak megbantodtam!

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ezeket a kepeket toltottem fel, 1-10 pontig lehet "ertekelni" a babakat, s kaptunk egy csomo 1 pontot. Tehat annal "csunyabb" baba nincs. En szepnek latom a kisfiamat, s konnyek szoktek a szemembe, mikor masoktol egy pontot kapott! Tudom hogy mindenki szeretne, ha nyerne a babaja, de tenyleg olyan gonoszak lennenek, hogy mas kicsiket igy lepontoznak? En legkevesebb 6 pontot adtam egy babara. Tudom nem kellene erdekeljen, csak faj, hogy ennyire gonoszak tudnak lenni egyesek. Ti neveztetek mar be a gyermeketeket ilyenre? En azt hiszem, utoljara.


2010. jún. 28. 00:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos :-) (és ezt teljesen komolyan gondolom). És igen az emberek görények üdv a valóságban :-( Egyébként ezt az egész babaszépségvesenyt egy baromságnak tartom, pláne ha neten zajlik. Az egész arról szól, hogy ki mennyi ismerőst, rokont, barátnét tud megfűzni, hogy szavazzon rá. Szóval szerintem nem érdemes ilyesmin elkeseredni az egész nem ér annyit :-)
2010. jún. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen direkt adnak keveset általában azok akik szintén nevezték a sajátjukat vagy ismerősük gyereke van ott,ilyenek az emberek sajna,és ne légy ezért elkeseredve minden baba szép:)
2010. jún. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek az első válaszoló minden szavával! :)

Ti ha jól látom külföldön éltek,gondolom már elfelejtetted a jó kis magyar mentalitást... :)

És nagyon helyes kis pasid van,ne foglalkozz mások rosszindulatú véleményével... :)

2010. jún. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen kulfoldon elunk, es tenyleg elszoktam a magyar mentalitastol (tisztelet a kivetelnek), meg is lepodom mindig, mikor hazalatogatok. Jo persze, en is nyilvan szoltam minden ismerosomnek, hogy a kiscsavora szavazzanak, na de eszembe se jutott, hogy egyuttal masik kis tunderkeket lepontoztassak! Szerintem ez gorenyseg!

Koszonom Nektek, hogy aranyosnak talaljatok a kisfiamat! Az is, folyton vigyorog! :-)

2010. jún. 28. 01:03
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hat sajnos sokan görenyek es direkt lepontozzak mas babajat, hogy nyerjenek.

De ez itt is megfigyelhetö, pedig itt meg tet sincs igazan, max hogy nem 100%os valaszodo leszel :S

Amugy velemenyem szerint, de nem megbantani akarlak en nem adtam volna 10 pontot a picurnak, edes meg minden, de nem az az igazi angyalarcu baba, akit egy reklamban vagy foton ugy elkepzelek. Talan tul hatarozottak, kemenyek az arcvonasai hozza, legalabbis nekem. De semmikeppen nem egy pontot erdemel!!! Ezt azert hozza teszem. En 8 pontot adnek, siman.

2010. jún. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Na jo, de a 8 pont az nem 1! O egy kicsi ferfi, nem baj, ha hatarozottak a vonasai. 8 ponton en nem sertodom meg.
2010. jún. 28. 01:08
 7/18 anonim ***** válasza:

Uccso vagyok.

Ne vedd magatokra az egy pontokat. Az csak, mint irtam is a görenyseg resze. Ez igy "tejbetök"ül vigyorgo sarmos pasit sehogy sem lehet egy pontra ertekelni. Lattam mar par nem annyira szep kisgyereket, de meg bennük is volt annyi bäj, hogy ök is böven többet kapnanak 1 pontnal. Szoval nyugi, nem csunyanak tartjak a kispasit, hanem szemetek.

2010. jún. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ezeknek a babafoto palyazatoknak sosincs ertelme, szerintem minden baba tizest erdemelne! Annyira aranyosak mind!

Itt (nalunk konkretan nem, de delebbre) nagyon nagy divat a kulonfele gyerek szepsegverseny, egeszen kicsi kortol van mar, az agyam eldobom, mikor a teveben paradeznak a kisharom-negy eves lanykak talpig goncben, sminkben! A legborzalmasabb a bikinis resz.

Persze ez mas kategoria, de en ezt se talalom helyesnek, minden baba tunemenyes, es mindenkinek a sajatja a legszebb. Minek akkor versengeni?

2010. jún. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen! Direkt pontoznak le hogy sajátjuk nyerjen! Ezért nem is nevezem be a drágámat ilyenekre,mert ugyan így élném át az egészet ahogy Te. Nekem gyünyörű a kicsikém,és mások szerint i9s,ez Nekem bőven elég!

Egyébként nagyon is szép a babácskát! :)

2010. jún. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos a kisbabád! Ne keseredj el! Néhány ember nagyon szemét tud lenni.


Soha nem értettem, mi értelme a szépségversenyeknek, a babaszépségversenyeket meg pláne nem. Szerintem nincs olyan, hogy csúnya baba (de a tied szerintem az átlagosnál is szebb), viszont mindenkinek a sajátja a legszebb. Ez így természetes. Nekem is az enyém, és a szívem beleszakadna, ha nem érne el helyezést egy ilyen versenyen. Ezért inkább nem is nevezem. :) Szerintem tanulj az esetbeől, és többet ne tedd ki magad ilyesminek.

2010. jún. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!